• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mos e permend Tikun se do e kpuse lemza. :lol:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Na ciftezo prape ndonje jave tjeter, se kte jave jam e çiftezume veç me provimet, qelloi ters lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos i ler anash provimet, se ma din shpirti se ckam heq🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Cin ka ngacmu? Se ja mora shpyyyyrtin:p
Qendro sic je:)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kush vdic nga dashuria? lol
Mos mjep keshilla te tmerrshme🤦🏽‍♀️
@Ledia maj se e lexova me vonese😒
Ji vetvetja!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top