• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
give up some time. :p
 
  • Habi
Reactions: NGU

Didi

C'est la vie.
Po vjen gati 24h qe ma ke lene unseen. Hape ate se te piu e zeza. Keshille shume miqesore.😈
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
A ti do me vdesesh mua...mire qe se kisha bo delete thuj lol

Ksaj jo kaq e eger, jo kaq lol
 

Didi

C'est la vie.
Mos u nxito do i thoja, mer frym dhe pastaj beje cke per te bere. :)
 

Didi

C'est la vie.
Ceni, bej durim (mos me shaj ngaqe ste kam kthyer pergjigje). Lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Never but never mos bej ate qe bera une dje.... lol lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Beje prape ate qe bere dje, mos e çaj koken hiç!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Provoje dhe ti me bo at qe beri ai, se s’vdiq kush! :lol:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top