Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
I

Iva1

Kush se pi rakine dhe veren mos e pafte me sy pranveren ???eshte nje kenge??
 

MrCool

Old School.
U jalla, mos mallko re dryq se une vetem birren e pi nga alkooliket.. Edhe kete me raste, vetem kur takoj @Frank ose @TheDevil :p
 

MrCool

Old School.
Merr nje cik nga cmenduria e shaqes, me qe e ke dhe shoqe :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qendro kshu sic je, pamvarsisht cte thone asnjeher mos ndrysho:)
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Opo leji leshrat ti se mu mran lesht nga tqajtmet e gjyshit :p jam bo fush aviacioni
po hiqi putrat se ta preva qe ne rrez :p (doren e se ta merni mbrapc ju ) ?????
 
  • Haha
Reactions: NGU

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Tzont majasilli tu ik npune
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Nuk shkrep ne vende tbekume jo :p
Të këshilloj të lesh Andin për muve :p
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Te keshilloj mos me prekesh aty ku mpikon shpirtin se ta nxorra zemren nga vendi ?
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Opo gjëma tbëhet
O mua o flakën vatanit :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Heu 30 vjec cun un ti mami i bjen t'jesh 63 sa plaka ime :p
Të hëngërt dheri
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top