• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Qendro perhere ne kete menyre sic ke krijuar personin tend!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Leri njerezit te veprojne te lire,edhe ata dy futyreshat qe ty vertete te acarojne,behu indiferente duke i verenjt ne mendjepelqimin e tyre.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos fal shume dashuri
 
 • Mërzi
Reactions: Ivy

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos derdh lot pr dike qe sja vlen
 

Passion

Banned
Bej c'te duash,mjafton mos biesh ndesh me ligjet e shtetit,jo me ligjet qe thur njerezia.

Ajo qe ne themi kohe ka montuar nje instrument te ai segmenti qe quajme vit,edhe here here i'a shton xhirot,edhe ai 365 ditsh fluturon,edhe vjen tjetri,edhe serish fluturon,edhe nje plan thuret,edhe deshton,nje projekt behet,edhe s'arrihet.

Gjate gjithe ketyre ndryshimeve gjej kohen e mbushe me ato c'te do zemra.
 
 • Like
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos u bo e mire me cdokend
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tbohem e majr? :p
Bohu m i keq ti
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mos neglizho as je dite per te mesuar!
 
 • Dashuri
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top