• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë, plazh, pishinë dhe temperatura të nxehta

Jashtë bën ftohtë, shumë ftohtë, por nëse hyni brenda “Tropical Islands”, do e harroni menjëherë. Ishulli i veçantë përfaqëson një “oaz përrallor” dhe ndodhet në zemër të Gjermanisë, rreth 60 kilometër larg Berlinit.

Tropical Islands është një hangar i vjetër i një ish-baze ajrore në Krausnick. Gjithçka është përshtatur duke krijuar një parajsë të vërtetë artificile, me pishina, plazhe, rrëshqitëse, bimë dhe temperatura të nxehta.

Një park argëtues i cili ju bën të harroni se jeni në mes të Gjermanisë së ftohtë. Por kjo nuk është gjithçka. Tropical Islands përmban edhe restorante, spa dhe resort. Shumë persona e kanë zgjedhur për të kaluar pushimet e tyre dhe për t’u shkëputur nga rutina e përditshme./a.y/noa.al
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

po kur ske pulen do hash sorren.....
efektin sere do zgjedhin kur skane mundesi tjeter
 

Aver

VIP
Titulli: Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

Edhe kjo si me bo seks me kondom.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

Edhe kjo si me bo seks me kondom.
qe ndryshe do ishte ...seksi me kondom si me i marr ere tronafillit me kundragaz :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

Cf sere , klaustrofobi totale

Sa makinat qenkan aty, kane lek gjermanet e dreqit kane mire beri Hitleri qe e pastroi rracen.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Një ishull tropikal në mes të Gjermanisë

Ne tropik o ne tropik, po kercenim makarena
Nje xhiraf me rroba banjo, dhe majmuni simpatik :p
 
Last edited:
Top