• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje fraze per nje anetar.

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nje fraze per @Vie
Chi è felice farà felici anche gli altri, chi ha coraggio e fiducia non sarà mai sopraffatto dalla sventura. – Anna Frank
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
@BlackPantera
Edhe femrat si ti përplasen me hundë e buzë në tokë, e kur çohen u dhemb gjithë trupi e jo vetëm, por edhe shpirti sepse nuk e kanë luksin me u ulë, me qa fort, me u ngushëllu. duhet me u çu vetë, me qa pa za, me fshi lotët e më ecë prapë me krye nalt. ❤❤❤😍😍😍🤗🤗🤗
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
@BlackPantera
Edhe femrat si ti përplasen me hundë e buzë në tokë, e kur çohen u dhemb gjithë trupi e jo vetëm, por edhe shpirti sepse nuk e kanë luksin me u ulë, me qa fort, me u ngushëllu. duhet me u çu vetë, me qa pa za, me fshi lotët e më ecë prapë me krye nalt. ❤❤❤😍😍😍🤗🤗🤗
Pa fjale ❤
Huuuuuuugs
 

Endrra

VIP
Titulli: Nje fraze per nje anetar.

ELUSHE :)

“Unë nuk pajtohem meatë që keni për të thënë, por do ta mbroj deri në vdekje të drejtën tuaj që ta thuani atë.” ~François-Marie Arouet (Volteri

Bella

Ka dy menyra per te jetuar jeten tende:
Njera eshte duke menduar se asgje nuk eshte mrekulli , Tjetra eshte duke menduar ...
... se cdo gje eshte mrekulli.
Une besoj te dyten .
Albert Einstein
Nostalgji!!
 

Desa

Temet Nosce
@Nucleus Accumbens
Te jesh gjithmonë i ndershëm me veten, është një ushtrim i këndshëm. (Sigmund Frojd)

@Monique
Vlera e një njeriu duhet parë në faktin se cfarë jep, dhe jo në atë se cfarë është në gjëndje të marrë. (Albert Anjshtajn)

@Nicktjeter
Vetëm ata që guxojnë të humbasin shumë, mund të arrijnë shumë. (Robert F. Kenedi)
 

Desa

Temet Nosce
@Ledia
Sekreti i suksesit është këmbëngulja për arritjen e qëllimit. (Benxhamin Dizraeli)

@DeliriumMind
Ka pak njerëz të rritur që nuk kanë qenë të suksesshëm që në fëmijëri. (Aleksandër Ceis)

@elle
Bota u përket njerëzve entuziastë, që janë edhe gjakftohtë. (Uilliam McFi)

@Vie
Njeriu i zgjuar dëgjon një fjalë dhe kupton dy. (Thënie hebraike)
 

Desa

Temet Nosce
@Bebw
Nëntë të dhjetat e zgjuarsisë qëndron në të qënit i mençur në kohën e duhur. (Teodor Ruzvelt)

@Legally_Sweet
I mencuri ka një prirje të fortë për të qenë i heshtur, dhe aftësinë për të ruajtur një inventar të tërë sekretesh. Zotësia dhe karakteri i tyre janë për t’u respektuar. (Baltazar Gracian)
 

elle

Chill
@Desa
• Sa më shumë e mendoj aq më shumë e kuptoj që s’ka asgjë më artistike se sa të duash të tjerët (Vincent Van Gogh)
 

Desa

Temet Nosce
@jana80
Mos shko para meje. Ndoshta nuk do të të ndjek. Mos shko pas meje. Ndoshta nuk do të udhëheq. Ec pranë meje dhe thjesht bëhu shoku im. - Albert Camus

@Soulmind
Lulëzo aty ku je mbjellë. - E panjohur

@MaYaDa
Një trëndafil i vetëm mund të jetë kopshti im - një mik i vetëm, bota ime. - Leo Buscaglia

@Arfenilla
Nëse do të kisha një trëndafil për çdo herë që mendoja për ty, do të këpusja trëndafila gjatë gjithë jetës sime. - Fjalët e urta nga Suedia

@Vajza
Dashuria është si lulet e egra; shpesh gjendet në vendet më të pamundura. - E panjohur

@Hera
Nuk ka të huaj, vetëm miq që nuk i njohim. - Samuel Pepys

@NeVertiti
"Historitë e dashurisë së vërtetë nuk mbarojnë kurrë". - Richard Bach

@Didi
Një top dëbore në fytyrë është padyshim fillimi i përsosur për një miqësi të qëndrueshme. - Markus Zusak
 

Desa

Temet Nosce
Ëmbëlsirat më në fund:

@Amara_La_Negra
"Burri mund të ketë zbuluar zjarrin, por gratë zbuluan se si të luanin me të." - Candace Bushnell

@Senseo
Ende nuk ka ndonjë fjalë për miqtë e vjetër që sapo janë takuar për herë të parë. - Jim Henson

@Daisy
E qeshura është distanca më e shkurtër midis dy personave. - Victor Borge

@NGU
Të gjithë mund të kapin syrin tënd, por jo të gjithë mund ta kapin zemrën tënde. - E panjohur
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Lumturia e vertete eshte paqja me vetveten.
Dhe per te pasur kete,sduhet te tradhetojme natyren tone.
Mario Monicelli.
@Desa mu duke e pershtarshme per ty.

P.s sikur i ke hyre ne mendje antareve dhe i ke lexuar :) 🤗
 

Desa

Temet Nosce
@Desa
«Humbet ai që e di se ç'do të bëjë nëse fiton. Fiton ai që e di se ç'do të bëjë nëse humbet.»
[Niccolò Machiavelli]
Kurse për qershinë mbi tortë:
Një mik është diçka që zemrës i duhet gjatë gjithë kohës. - Henry van Dyke
 

Desa

Temet Nosce
Lumturia e vertete eshte paqja me vetveten.
Dhe per te pasur kete,sduhet te tradhetojme natyren tone.
@Desa mu duke e pershtarshme per ty.

P.s sikur i ke hyre ne mendje antareve dhe i ke lexuar :) 🤗
E thënë nga ti që më rrëmbeve si stuhia nga lindja ime në këtë forum, nuk mund të jete ndryshe 😘
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
@jana80
Mos shko para meje. Ndoshta nuk do të të ndjek. Mos shko pas meje. Ndoshta nuk do të udhëheq. Ec pranë meje dhe thjesht bëhu shoku im. - Albert Camus

@Soulmind
Lulëzo aty ku je mbjellë. - E panjohur

@MaYaDa
Një trëndafil i vetëm mund të jetë kopshti im - një mik i vetëm, bota ime. - Leo Buscaglia

@Arfenilla
Nëse do të kisha një trëndafil për çdo herë që mendoja për ty, do të këpusja trëndafila gjatë gjithë jetës sime. - Fjalët e urta nga Suedia

@Vajza
Dashuria është si lulet e egra; shpesh gjendet në vendet më të pamundura. - E panjohur

@Hera
Nuk ka të huaj, vetëm miq që nuk i njohim. - Samuel Pepys

@NeVertiti
"Historitë e dashurisë së vërtetë nuk mbarojnë kurrë". - Richard Bach

@Didi
Një top dëbore në fytyrë është padyshim fillimi i përsosur për një miqësi të qëndrueshme. - Markus Zusak
Nuk eshte mrekulli te ecesh mbi uji, por te ecesh me kembet ne token ne kete kohe e te vleresosh bukurine dhe paqen qe te fal momenti.😘

(Thich Nhat Hanh)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@NGU m'ka marre malli me t'lexu :giggle:
 
Top