Nje fjale per disa vargje!

Isla

Antarë i Respektuar
I ftohtë ky dimër,
Ashtu si ndjehet zemra ime.
Më mjafton veç një libër,
E të ngrohem në kujtime 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Shi edhe sot
rreshqiturazi fshin cdo gje
por prap,
ky shi...
nuk e fshin dot mallin tim...

Kopsë
 

CandY

Too glam to give a damn.
Dashuri e shpirtit tim,
dritë që ndriçon zemrën time,
ti mi mbush ditët plot gëzim.

Edhe kur jeta ime të mbarojë,
mos e harro që dashuria për ty
kurrë s'do të shterojë.


"Era"
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Era frynte si e terbuar,ngjante tamam me mendimet njerzore kur su zene dot fillimin as fundin, vec `kompozon zhurmen` e tyre.
Shirat e vjeshte s`kishin te ndaluar,te korrurat duheshin mbledhur dhe koha nuk ndihmonte.
Dimri dukej afer, vende te ftohta si ketu,duan zjarr te ngrohte,vere te kuqe dhe miqesi te mire darkash.

`Miqesi.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Miqesia esht e teper esht fukarallek..Miqesia e pakte dhe e sakt esht ajo qe duhet respektuar dhe ruajtur si nje gure i cemuar..

"Deti"
 
Top