• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje burre me.......perioda

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nje burre me.......perioda

Eshte i cuditshem egoizmi i semur mashkullor,,qe dhe nje vidio humoristike ,,(ne fakt e sjell mire tabllon se c"far nje femer perjeton kur eshte ne ciklin e periodave,,ndonjera me shume ndonje me pak por qe te gjitha ato sintoma perjetohen,)
i acaron kaq shume saqe e kan te pamundur ta shofin qoft anen reale se c"far perjeton nje femer,,apo anen komike te saj per tu argetuar..:)
Vidioia shume argetues,,jo poooo qe ta mesojnnn meshkujt se c"heqim ne femerat..:p:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Nje burre me.......perioda

Besoj se me humor dhe duke egzagjeruar sigurisht kjo video do te tregoje se si mund te sillet nje mashkull ne dite te tilla dhe nevojen per te kuptuar nga ne cfare ndjen nje femer
se besoj se do te ul apo te talletme nje proces kaq te nevojshem dhe jetesor te trupit te femres
Secili ne baze te menyres se si i shikon gjerat dhe sa burre(vini sa r te doni) do te duket nxjerr perfundime
sa per konkluzionin per preferencat ***uale te kombeve te ndryshme qe lexova se nxorri dikush nga kjo video jam i sigurte se i eshte duhur perpjekje shume e madhe dhe zhytje ne oqeanin e dijeve te shumta

Ne fakt, nqs nuk na kuptojne meshkujt, ska asnje problem, sepse ata se kalojne kete proces (edhe pse ka disa prototipa qe sillen sikur te kene periudha me keq se femrat!), por ka dhe femra qe nuk kuptojne ca ndodh sepse thjesht se kalojne kete sindrom. I kane menstruacionet e "qeta" dhe pa shume zhurme e dhimbje.

Pra eshte dicka relative, por qe besoj qe ka rendesine e vete, e si pasoj duhet respektuar nje femer ne hall.

Sa per pjesen e grekut, besoj qe dihet tani "dashuria vllezerore" shqiptaro-greke.
Kjo video sbesoj qe eshte vetem per Greqine....
 

Kila

VIP
Titulli: Nje burre me.......perioda

eh mor cuna ne rrin tu pi caffetin menstrual dhe me shishe me uj te ngrohet te barku 2 dit te mujit tone dhe prap dhimbjet spushojne dhe 3 dit te tjera me siklet e ju talleni . gjith kjo per tju bere ju te ndiheni baballare :D
 

Senseo

Cat got your tong?!
Dicka qe ska ndodhur më parë! Një burre me "perioda"! behet fjale per nje video te re që qarkullon dhe impresionon internetin!

Në videon e mëposhtme ne ndjekim një njeri qe shpenzon ditën e tij me simptoma të periudhës, dhe rezultati është per te ... qeshur!

'
Hahahaahahahahahahahah egzakt
 
Top