• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një bark i sheshtë arrihet kështu

Jetmira

Banned
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Barkun e kam te shesht, edhe nese ha shum per 30 min rrin i fryr me pash kthehet ne formen sic ka qen m par
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Pa u bere paragjykuese ,por nje trup i rregullt eshte gjithmone i ashurueshem,sidomos kur stolizet nga nje mendje e mrehte dhe e zgjuar :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Nje bark i shesht arrihet vetem duke ec cdo dit nga 1ore.sidomos pas drekes apo darkes.(un kam arrit rezultate)
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staf në FV.AL
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Se kam pasur kurre ne jeten time barkun pete sic e kane disa (dhe s'kerkoj ta kem te tille), kshu qe eshte edhe i çik gjenetike kjo pune.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Ndryshon nje bark I sheshte , me nje bark te tonifikuar .... Arrihet me stervitje te rregullt , kombinim ushtrimesh te ndryshme .
 
Top