• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje antar , Nje pyetje!

Hilarious

Icy❄girl❄
@Frank o dielli forumit ,jam vit i 3 dhe kete jave kam libra se filloj praktiken 😋dhe po studioj se me duhet te kap bursen qe kam aplikuar 😉 pavarsisht se jam aktive edhe ketu jam person qe kam memorie fotofrafike ,kupton?
 
  • Like
Reactions: Ivy

Frank

Sun but serious :p
@Frank o dielli forumit ,jam vit i 3 dhe kete jave kam libra se filloj praktiken 😋dhe po studioj se me duhet te kap bursen qe kam aplikuar 😉 pavarsisht se jam aktive edhe ketu jam person qe kam memorie fotofrafike ,kupton?
Kuptoj zemer kuptoj.
llafi qe bie kot me pyt per kulture, ça dege na qenka kjo qe ne vit te trete studion shpjegimin e numrit kompleks?
20191120_111003.jpg
 
Top