• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje antar , Nje pyetje!

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Normalisht qe une mendimet e mia do shpreh dhe s'kerkoj te thuash mendimet e mia se te kishim te njejtat ide dhe mendime nuk e kisha marre mundimin te te pyesja.
Sic e shoh une, ti je Egoistja dhe ajo shoqja jote "e viktimizuara".
Me vjen mire qe je egoiste por ne te njejten kohe ke edhe dashuri te theksuar per veten, perderisa ben ate qe permende me siper. :)
Mbase dhe e " viktimizuara"..sepse ska pasur nje jete te lehte. Them se femijeria e keqe te ben ti besh dem vetes kur je e rritur nese nuk e menaxho si duhet.. Por ky argument tjeter. Dhe pse nganjehere se duroj gjeja me e mire qe duhet bere eshte pak dashuri. Aty sgabon njeriu asnjehere :)

Mos me shih ketu ne fv ti ,dmth :p
 

Frank

Antarë i Respektuar
Mbase dhe e " viktimizuara"..sepse ska pasur nje jete te lehte. Them se femijeria e keqe te ben ti besh dem vetes kur je e rritur nese nuk e menaxho si duhet.. Por ky argument tjeter. Dhe pse nganjehere se duroj gjeja me e mire qe duhet bere eshte pak dashuri. Aty sgabon njeriu asnjehere :)

Mos me shih ketu ne fv ti ,dmth :p
Ne fakt une ktu ne FV te shoh se kund tjeter bota e eger s'na e jep mundesine ti shohim te tere. :p
 

Frank

Antarë i Respektuar
Po do dali prape te egoja qe ke aq shume besim ne vetvete se cdo gje eshte ashtu sic e thu ti
Per kto qe po flasim e ke mer? Po diskutoj mor burre, nga diskutimi njeh dike nese eshte "pozitiv" ose "negativ", nese di te te pergjigjet sigurisht por kjo s'ka lidhje me polemizimin. Apo e kishe per ndonje gje tjeter ti?
 
Per kto qe po flasim e ke mer? Po diskutoj mor burre, nga diskutimi njeh dike nese eshte "pozitiv" ose "negativ", nese di te te pergjigjet sigurisht por kjo s'ka lidhje me polemizimin. Apo e kishe per ndonje gje tjeter ti?
Tjeter gje....e kisha ne shume raste kundrejt meje....ska qene ashtu sic ke thene ti por prape vazhdoshe me at trunin tan eskimez :p
 

Frank

Antarë i Respektuar
Tjeter gje....e kisha ne shume raste kundrejt meje....ska qene ashtu sic ke thene ti por prape vazhdoshe me at trunin tan eskimez :p
E para s'ka lidhje me polemizimin ajo.
E dyta prape te njejtin mendim kam per ate periudhe, thjesht tani je cik me i rritur, ke filluar te frekuentosh vende ku njerezit te "duan" e si e tille situata, je bere me i vemendeshem ndaj gjerave dhe kuptimit te tyre. :)
Per çdo gje ka rendesi koha moglo, me kohen fitohen te gjitha po pate prane njerez qe te duan te miren (per ty kjo).
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Per @Tip:

Keto dislike i ke derisa te ve ndonje foto?
Me njofto qe ta ve, se kam hall mos nuk te ze gjumi. :p
 
 • Disslike
Reactions: Tip
E para s'ka lidhje me polemizimin ajo.
E dyta prape te njejtin mendim kam per ate periudhe, thjesht tani je cik me i rritur, ke filluar te frekuentosh vende ku njerezit te "duan" e si e tille situata, je bere me i vemendeshem ndaj gjerave dhe kuptimit te tyre. :)
Per çdo gje ka rendesi koha moglo, me kohen fitohen te gjitha po pate prane njerez qe te duan te miren (per ty kjo).
Je tu rrejt...qe dy vjet qe me njeh ne virtualitet do ma kishe rregullu naj forumiste hahahaha
 

Tip

Antar Aktiv
Per @Tip:

Keto dislike i ke derisa te ve ndonje foto?
Me njofto qe ta ve, se kam hall mos nuk te ze gjumi. :p
iiiiiiiiiiiii, ke goj ti me u anku mi?! eeee?! I ke meritu tgjitha dissssssslike!!! do t'boj prap biles!!! :p

Kushedi sa krenare je ti qe ke mor guximin per tme tregu mu foton; kushedi sa je pergatit emocionalisht per ket moment... Po mvika keq me ta shkrujt ket mesazhin se po mduket sikur po t'shkatarroj egon, por... E vlersoj guximin tat zemra, thjesht mos u lodh kot me vu foto per mu sot se sdo kem mundesi ta vlersoj ashtu sic merito :p Veje na i her tjeter me kismet...

P.S me premto qe sdo me moresh inot dhe qe do mkesh prap shpirt! :love:
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
iiiiiiiiiiiii, ke goj ti me u anku mi?! eeee?! I ke meritu tgjitha dissssssslike!!! do t'boj prap biles!!! :p

Kushedi sa krenare je ti qe ke mor guximin per tme tregu mu foton; kushedi sa je pergatit emocionalisht per ket moment... Po mvika keq me ta shkrujt ket mesazhin se po mduket sikur po t'shkatarroj egon, por... E vlersoj guximin tat zemra, thjesht mos u lodh kot me vu foto per mu sot se sdo kem mundesi ta vlersoj ashtu sic merito :p Veje na i her tjeter me kismet...

P.S me premto qe sdo me moresh inot dhe qe do mkesh prap shpirt! :love:

Omg ti sje mire, ça ke pire ore qe ngordhç ishalla?! lol lol lol

Tani mund ta vesh e nje dislike tjeter!
Shendet e te mira!
 
 • Disslike
Reactions: Tip
iiiiiiiiiiiii, ke goj ti me u anku mi?! eeee?! I ke meritu tgjitha dissssssslike!!! do t'boj prap biles!!! :p

Kushedi sa krenare je ti qe ke mor guximin per tme tregu mu foton; kushedi sa je pergatit emocionalisht per ket moment... Po mvika keq me ta shkrujt ket mesazhin se po mduket sikur po t'shkatarroj egon, por... E vlersoj guximin tat zemra, thjesht mos u lodh kot me vu foto per mu sot se sdo kem mundesi ta vlersoj ashtu sic merito :p Veje na i her tjeter me kismet...

P.S me premto qe sdo me moresh inot dhe qe do mkesh prap shpirt! :love:
Pinki po te vezhgon hahaha
 
 • Haha
Reactions: Tip

Passion

Antarë i Respektuar
Passion une qaj frymezimin qe me ka ik.
S'du t'kuptoj.

Ke fjalen qe s'do te shohesh kollone hekuri e larte deri ne qiell,te mbjelle ne det,e ndryshkur,e madhe gati sa Poseidonos bente pauzat e tij. :)
Litaret gjysme te djeg nga dielli,qe tregonin braktisjen .
Stolat e drunjta qe i ka mbuluar kripa,nga puhiza e mengjesit me grimca nga uji i detit.

Nick e blloku i saj ç'kerkon aty ne ate ambjent te mjergullt? :)
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
  Didi @ Didi: @WxP shikoje privatesine, se lexohen pa u loguar.
  Top