• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje antar , Nje pyetje!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tsiprasin kini krieminister ju,apo Mithotakis?

:unsure:

I kini dele perenie ju.

Pa fletore,pa lapsa stilolapsa,goma,mledhese afro 8000 leke (njeri) vec librat.:rolleyes:
Mitakiiiinnnn kemi ahhahaha.
Dhe e di ke katargisi sapo erdhiii?
Kur te behet festa Kombtare ,s`do jete me qe te gjithe nxenesit te mbajne flamurin sic e kishte bere Thiprasssi .
Por sic ishte me pare,nxenesi me i mire do ngrej flamurin.
Ajde dhe nje here sherret qe Shqipet prape do triumfojne hahahahahaha.
 

Frank

Sun but serious :p
@Nicktjeter nese nje person me nje person tjeter s'kane asgje te perbashket, (as moshe, as llogjike, as inteligjence, as interesa te perbashketa, madje as shije muzikore te njejta), dhe perseri keta "shoqerohen" ne njefare menyre bashke.
Mund te themi qe ka nje interes nga njera apo tjetra pale ose njeri person po e perdor tjetrin dhe anasjelltas?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
@Nicktjeter nese nje person me nje person tjeter s'kane asgje te perbashket, (as moshe, as llogjike, as inteligjence, as interesa te perbashketa, madje as shije muzikore te njejta), dhe perseri keta "shoqerohen" ne njefare menyre bashke.
Mund te themi qe ka nje interes nga njera apo tjetra pale ose njeri person po e perdor tjetrin dhe anasjelltas?
Me duket se e kam cekur diku tj.
Per mua cdo raport ka nje baze interesi . Qofte ky raport femer-mashkull,miqesor ose jo. Sepse njera pale merr tek tj dicka qe do..ne menyre koshiente ose jo.
Personalisht kur raportet e mia skane pasur nje raport dashamiresie jam shkeputur.
Kjo duke lene menjeane pjese te karakterit qe kane te perbashketa ose jo...ka te beje dhe me pranine e atij personit e si ndihesh.

Mbase dhe gaboj :)
 

Frank

Sun but serious :p
Me duket se e kam cekur diku tj.
Per mua cdo raport ka nje baze interesi . Qofte ky raport femer-mashkull,miqesor ose jo. Sepse njera pale merr tek tj dicka qe do..ne menyre koshiente ose jo.
Personalisht kur raportet e mia skane pasur nje raport dashamiresie jam shkeputur.
Kjo duke lene menjeane pjese te karakterit qe kane te perbashketa ose jo...ka te beje dhe me pranine e atij personit e si ndihesh.

Mbase dhe gaboj :)
Nuk gabon pervecse s'me ke dhene pergjigjen e asaj qe pyeta.
Nuk ka dashamiresi, per mendimin tim, ne "marrdhenien" mes dy personave qe si bashkon asgje dhe kur them asgje e kam fjalen tek arsyeja qe: asnje pjese e karakterit te dy personave nuk perputhet.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Nuk gabon pervecse s'me ke dhene pergjigjen e asaj qe pyeta.
Nuk ka dashamiresi, per mendimin tim, ne "marrdhenien" mes dy personave qe si bashkon asgje dhe kur them asgje e kam fjalen tek arsyeja qe: asnje pjese e karakterit te dy personave nuk perputhet.
Por je TI i bindur per kete..jo une :)
Ndaj smund te jap nje pergjigje si do ti..por sic e shoh une.

Ia te them nje rast..kam nje shoqe qe e njoh ketu e 8 vite. Dhe ne te vertete ajo ka nje stil jete komplet ndryshe nga une..menyre te jetuarit..si raportohet me te tjeret...si mendon..qe eshte negative ne ekstrem..aspak e qeshur..pesimiste.
Amaaa..cdo here qe me thote jam keq eja..une shkoj.

Dhe jo per keqardhje..eshte pikerisht dashuria qe kam per ate person. Une personalisht nuk bej dot ndryshe :)

Kemi tipa e brumera si jemi gatuar ndryshe..ndaj ti ke nje menyre te jetuarit te gjerave..une tjeter.
 

Frank

Sun but serious :p
Por je TI i bindur per kete..jo une :)
Ndaj smund te jap nje pergjigje si do ti..por sic e shoh une.

Ia te them nje rast..kam nje shoqe qe e njoh ketu e 8 vite. Dhe ne te vertete ajo ka nje stil jete komplet ndryshe nga une..menyre te jetuarit..si raportohet me te tjeret...si mendon..qe eshte negative ne ekstrem..aspak e qeshur..pesimiste.
Amaaa..cdo here qe me thote jam keq eja..une shkoj.

Dhe jo per keqardhje..eshte pikerisht dashuria qe kam per ate person. Une personalisht nuk bej dot ndryshe :)

Kemi tipa e brumera si jemi gatuar ndryshe..ndaj ti ke nje menyre te jetuarit te gjerave..une tjeter.
Normalisht qe une mendimet e mia do shpreh dhe s'kerkoj te thuash mendimet e mia se te kishim te njejtat ide dhe mendime nuk e kisha marre mundimin te te pyesja.
Sic e shoh une, ti je Egoistja dhe ajo shoqja jote "e viktimizuara".
Me vjen mire qe je egoiste por ne te njejten kohe ke edhe dashuri te theksuar per veten, perderisa ben ate qe permende me siper. :)
 
Top