• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje antar , Nje pyetje!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Pershendetje ,

Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Per Cenin :
Pse ke frike nga seksi e me ben dislike, ndersa nga ana tjeter ke perhap namin se don nje cike te mire
Per ca e do?Per ta marre per dore?
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Nuk eshte qe kam frike dhe nuk ta kam bere nga frika . Merre si kritik disliken time !
Ndjenjat se si I shprehe sme pelqen ! Benu Pak e turpshme lol Nese don te jap frike nga vetja ime !

Pergjigjen e plote ta jap ne privat !
 
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Pershendetje ,

Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!? :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!? :D
Po une ste honeps , per kete tipin tend pa pike lidhje me realitetin ose me ate qe une kam njohur me heret.
Nese me pare te pelqeja sepse flisje rralle dhe ishe e orientuar drejt shakave pa te keq, ti je kthyer ne nje qenie te cuditshme ....duket sikur qellimi yt ne forum te gjesh yckla tek njerezit dhe ti mbushesh mendjen vetes se gjithe bota e ka me ty.

Tani ti me akuzon se une perdor duart e te tjereve per te arritur tek ti...por nderkohe eshte e kunderta per kete je koshiente

pyetja ime eshte e drejtperdrejte....pergjigju drejtperdrejte!
 
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Mon e di si eshte kjo puna,dhe une apo cdo kush ketu nuk honepsim shume ketu,na bezdisin,na duken llafazane etj etj..por cka me kete? Mos valle kjo na jep te drejten ne ti tallim ata,tu sillemi keq,apo edhe ti bejme te ndihen te mos deshiruar ne kete forum?
Se besoj! Jemi nje grup njerezish dhe eshte normale qe mes nesh te kemi shpesh mos pajtime,kundershtime,mos pelqime etj...epo seshte e thene tu pelqejme te gjitheve sic nuk eshte e thene te me pelqejne te gjithe,eshte mese normale kur ndodh kjo....pavaresisht arsyeve edhe pse shpesh pa kuptim, thjeshte hap rruge,mbaj pelqimet dhe mos pelqimet per veten me mire se fundja askush sna e ka per borxh te lexoj pallavrat tona ketu se me ke shkojme apo jo gje qe e ashtu eshte fos fanari (pervec nese do te japim nje shfaqje cirku ketu :p )...

Tani ti thua se une ndryshova shume nga ajo qe isha fillimisht,ndersa une them te kunderten mesa eshte pare nga sjellja,komentet gje qe duket qarte tashme, se ti e ke dicka me mua dhe pikerisht mbas njohjes sone ti ndryshove sjellje ndaj meje dhe jo une....Te pakten kete smund ta mohosh e te ma hedhesh mua si kusur!

Persa me perket mua nuk kam asgje me askend ketu gje qe e kam thene cdo here e seshte ndonje risi e re kjo per ju,aq me pak me ty...edhe pse kam pas cdo te drejte te kem por megjithate kam hapur rruge shpesh dhe pikerisht kjo sjellje e imja eshte marr per dobesi!

Me drejtperdrejt ska ku vete Mon :) ska gje,fundja secili veten tregon!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Ja nje bravo te madhe..me fund fole si njeri dhe e zhveshur nga komplekset.

Ta them pa ironi hic!
Dhe mua me pelqen te sqarohem me njerezit kur ka keqkuptime.
Arsyet e mosarsyet ti kam thene skam fshehur asgje .
Nuk veproj nen rogoz kete ta siguroj...
Ja shendet e te mira.
Une kaq kisha te kjo tema..qellimi im u arrit
Reaa hoqi pektun e rende te te qenurit e impostuar fhe foli me mendjen e zemren e saj...finally
 
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Une spash ndonje ndryshim tek vetja,,,kam qene dhe kam fol po njejte cdo here...tjeter se si ka dash te me kuptoj dikush :)

Kshu qe mos u mundo me kete finale prap te hedhesh balte mbi mu lol

Nejse,shnet e me te mira e per ty!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Ehhhh veshtire te dalesh nga zhgualli qe je futur....besova per nje cast ....por e kote!
Nejse....jeta vazhdon
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

Nje pyetje per Don - degjoj se aludohet se je antar i vjeter....eshte e vertet?
 
Top