• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një aktor serb propozohet për rolin e Adem Jasharit

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Serbı-kosove cdo gje eshte sh e fresket serbıa ala e kujto kosoven ose me sakte ı qan zemra per ta patur ata. Une do ısha kundra!!
 

KAON

Anëtar Aktiv
Serbı-kosove cdo gje eshte sh e fresket serbıa ala e kujto kosoven ose me sakte ı qan zemra per ta patur ata. Une do ısha kundra!!
Jam shum dakort,kujtimet jan te fresketa e plot urrejtje verbuese,,e kete problem akoma nuk po e shuan politika serbe (tashme e zbutur pak nga ledhatimet e BE ) ...
Ate qe nuk e beri dot politika le ta bej arti,,,vetem ai mund te jete i drejte per kete situat transitore.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Nuk ka urrejtje verbuese prej nesh, por Fakte të medha prej tyre kunder nesh.... prandaj NUK DUAM ASGJE ME TA, as nuk ua falim gjakun e deshmoreve të Kosovës, edhe sikur te hypin ne qiell.... Aq edhe mbetet.ata qe bashkepunojn me ata, jan te njejt si ata.... Pra definitvisht sduam as bashkepunim me ata. Aq per trutharet tan qe bashkepunojn ende me gjakpirësat tanë.
 
Last edited:

KAON

Anëtar Aktiv
Nuk ka urrejtje verbuese prej nesh, por Fakte të medha prej tyre kunder nesh.... prandaj NUK DUAM ASGJE ME TA, as nuk ua falim gjakun e deshmoreve të Kosovës, edhe sikur te hypin ne qiell.... Aq edhe mbetet.ata qe bashkepunojn me ata, jan te njejt si ata.... Pra definitvisht sduam as bashkepunim me ata. Aq per trutharet tan qe bashkepunojn ende me gjakpirësat tanë.
Nuk jane te njejtat breza,,biles edhe vet serbet ne shumic (flas ajo ana intelektuale) nuk besoj se perkrahin terrorrin.Ka plot serb qe u vjen turp se jan serb! Njeriu nuk mund te jetoj si djall...As nje qenie mbi tok nuk e pranon Kaosin...! Le te mbetet nje kujtim i bukur i te renve per liri. Ne prandaj jemi shqiptare ..se kemi zemer fisnike...Kurr skemi qen gjakatare ,uzurpues, shkatrrimtar ..!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jam shum dakort,kujtimet jan te fresketa e plot urrejtje verbuese,,e kete problem akoma nuk po e shuan politika serbe (tashme e zbutur pak nga ledhatimet e BE ) ...
Ate qe nuk e beri dot politika le ta bej arti,,,vetem ai mund te jete i drejte per kete situat transitore.
Jam shume darkort qe Artı sheron plage qe askush tjeter s,mundet, ama le ta bej me tjera gjera ose me te tjeret jo me kosove - serbı :p Une mendoj se kete e dıne me mıre te zotet e shtepıse dhe nuk besoj se kosova e don dıcka te tılle n nje moement kur serbıa akoma ste lejon flamurın ne stadıumet e vet. Jane ata qe na kane rene ne qafe ne ndaj skemı pse marrım asnje hap ne per te rregulluar gje me ta!!
 

Passion

Antarë i Respektuar
Sapo u lajmerua ky aktori me nje shkrim ne facebook.

Mes tjerash tha: ''Adem Jashari ishte kriminel''.
Nga dialekti gege qe perdorin Dardant me se shumti me pelqen fjala ''HAJNA,,!

Kete fjale t'ua drejtojne atyre artdashesve shqiptare,e atij serbit po e modifikoj HAJVAN.
 

KAON

Anëtar Aktiv
Jam shume darkort qe Artı sheron plage qe askush tjeter s,mundet, ama le ta bej me tjera gjera ose me te tjeret jo me kosove - serbı :p Une mendoj se kete e dıne me mıre te zotet e shtepıse dhe nuk besoj se kosova e don dıcka te tılle n nje moement kur serbıa akoma ste lejon flamurın ne stadıumet e vet. Jane ata qe na kane rene ne qafe ne ndaj skemı pse marrım asnje hap ne per te rregulluar gje me ta!!
Kuptoj njesoj si ty,,, mbase jo aq thell sa ti e te gjithe DARDANET qe e perjetuat gjith ate sketerr plot shekuj! Un nuk mendoj qe ti shtrim doren dikuj pa pasur rrespekt! E i vetmi lidhes eshte rrespekti per ndo qenie te gjall. E nese ata nuk pranojne te japin doren me rrespekt do e vujane mbi kurrizin e tyre. Ata po lejojne nje aktor serb te luaj figuren e nje trimi per liri. Le ta bejne e te provojne emocionin e nje njeriu te vetem por universal,sepse ai perdori dhunen per nje dashuri te vetme qe ka njeriu LIRI-n ... Populli Ilir eshte i vetmi popull qe nuk zaptoj e dhunoj token e tjetrit. Le ta marrin vesh pra edhe brezat e rinj serb, si ka qen e verteta e kesaj historie legjendare. Un kete vizion kam , ballkani ka qen vater e nxeht gjithmon dhe a e di pse?! Sepse kjo toke ka pare shum padrejtesi mijra vjet, e tani ka ardh koha qe te merret vesh e verteta!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une do e shihja me sh qejf.
Madje ne kinema do blija gjitha vendet. Ta shihja per qejf tim ne sallen bosh.
Nese do ishte i keq do bertisja buuu e do hidhja pop-corn ( asnje sdo ankohej)
Ne te kundertet prisni oponionin tim te vyer.
 
Top