• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nisi sot Europa league.Rezultatet e plota

2ak2009

Antar Aktiv
Sot ne oren 19.00 nisi nje tjeter eveniment EUROPA LEAGUE ose sic quhej ndryshe kupa UEFA.Ka pasur plot surpriza ne rezultate ku vecojme humbjen e ROMES ne ZVICER perballe BASELIT dhe Lazios perballe Salzburgut ne shtepi,apo fitorja e Rapidit te Hamdi Salihit(u zvendesua ne min e 85) perballe Hamburgut me rezultat te paster 3-0 por dhe risia me e re ndeshjet jane gjykuar me 5 gjygjtare ku dy jane vendosur mbrapa portave,nese ky eksperiment rezulton i sukseshem atehere e njejta gje do te ndodhe edhe ne EURO 2012.Me poshte rezultatet e plota;

19:00 Ajax 0 - 0 FC Timisoara
19:00 Basel 2 - 0 AS Roma
19:00 CSKA Sofia 1 - 1 Fulham
19:00 Din. Zagreb 0 - 2 Anderlecht
19:00 Genoa 2 - 0 Slavia Prague
19:00 Heerenveen 2 - 3 Sporting
19:00 Hertha 1 - 1 Ventspils
19:00 H. Tel Aviv 2 - 1 Celtic
19:00 Lille 1 - 1 Valencia
19:00 Panathinaikos 1 - 3 Galatasaray
19:00 Rapid Vienna 3 - 0 Hamburger
19:00 Sturm 0 - 1 Dinamo Bucharest
21:05 Ath. Bilbao 3 - 0 Austria Vienna
21:05 Benfica 2 - 0 BATE
21:05 CFR Cluj 2 - 0 FC Copenhagen
21:05 Club Brugge 1 - 4 Shakhtar Don.
21:05 Everton 4 - 0 AEK
21:05 Fenerbahce 1 - 2 Twente
21:05 Lazio 1 - 2 Salzburg
21:05 Nacional 2 - 3 Bremen
21:05 Partizan 2 - 3 Toulouse
21:05 Sparta Prague 2 - 2 PSV
21:05 Steaua Bucharest 0 - 0 S. Tiraspol
21:05 Villarreal 1 - 0 Levski
 
Private conversations
Help Users
    Top