• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nipi 11 muajsh nuk pushon së qari, gjyshërit e djegin të gjallë në sobë

Nipi 11 muajsh nuk pushon së qari, gjyshërit e djegin të gjallë në sobë
3-1.jpg

Një krim i tmerrshëm, i cili iu kushtoi shumë vite nga jeta e tyre pas hekurave. 43-vjeçarja Zhanna Miyagasheva dhe burri i saj Alexander Miyagashev, 48 vjeç u dënuan këtë të premte përkatësisht me 9 dhe 15 vite burg.

Ata u shpallën fajtor për vrasjen e nipit të tyre Maxim Sagalakov, 11 muajsh, të cilin e dogjën të gjallë në sobën e zjarrit, në shtëpinë e tyre në fshatin Kharoy, të Rusisë.

Çifti duhej të kujdesej për djalin e vajzës, por e qara e tij i acaroi së tepërmi, duke ndërmarrë veprimin ekstrem, të shtyrë edhe nga sasia e madhe e alkoolit që kishin pirë.

Ekspertiza në trupin e foshnjës, konfirmoi se Maxim ishte i gjallë kur u hodh në zjarr dhe u dogj.
Trupi i pajetë i foshnjës u gjet nga nëna e tij, 21-vjeçarja Viktoria Sagalakova, e cila kur u kthye në shtëpinë e prindërve, u përball me skenën tronditëse.
Në gjykatë burrë dhe grua, tentuan që të mbroheshin, duke ia ngarkuar fajin njeri tjetrit, shkruan noa.al
Krimi i rëndë ndodhi në janar të vitit 2019, ndërsa dënimi për çiftin u dha këtë të premte. /a.y/noa.al
 
Last edited by a moderator:
Sërish lajme nga noa.al, sërish lajme për klikime. Nuk mendoj se është ndonjë portal serioz kjo faqe.
 
Private conversations
Help Users
    Top