• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nick Qypi Njohur nick Banditos

uNabLe

Antarë
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

Une Jam Kudra Sepse Kam Bere Llafe Me Banditos Here Pas Here ;)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

Nuk po e zgjas shum jo Po ky jo Aop po as vop nuk meriton.
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

e para punes ky ka access nga ana tjeter :D smeriton gja ky :D dhe e dyta dikur si pelqeu accessi sepse donte tu shante me stafin :D

un jam kundra per kte :D
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Vendndodhja
In your Dreams
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

edhe un per jo .... te leje floded, edhe menyra e te folurit ne main nuk eshte e denje per te qene ne staff... ndofshta kur te mesoj te sillet

Alisa
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Vendndodhja
In your Dreams
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

I ka kthy pergjigje kush ketij qe sdo shtohet ne stafff sidomos me kta qe ka bere sonte mos te merret aspak parassysh
 
Top