• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga thëngjillët e mbuluar deri tek hakmarrësit, ja si e shprehin inatin 12 shenjat e HOROSKOPIT

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Nga thëngjillët e mbuluar deri tek hakmarrësit, ja si e shprehin inatin 12 shenjat e HOROSKOPIT

Dashi nxehet brenda sekondit, por po aq shpejt i bie inati. Ata rrallë nxisin debate, por sigurohen që gjithmonë t’i përfundojnë këto të fundit. Dinë gjithashtu të falin e të hapin rrugë.

Demi kërkon kohë të nxehet, por kur arrijnë kulmin e nervave, vështirë të qetësohet ! Mungesa e besnikërisë dhe të qenët të padrejtë u ngre nervat demit!

Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parën.

Gaforrja është një shenjë agresive-pasive kur është me nerva. Ata e kapërdijnë inatin, por nëse i dilni në shteg, ata nuk do jua kursejnë!

Nëse një luan është me nerva, ju do e merrni vesh shumë shpejt. Nuk janë tipat që e mbajnë brenda mërinë, madje janë aq të ashpër, saqë nuk lënë gjë pa ju thënë. Megjithatë harrojnë shpejt.

Virgjëresha do shumë , po shumëë kohë që të nxehet ! E kur ju t’ja keni bërë borxh, sërish nuk do të merrni asgjë nga Virgjëresha, sepse është aq diplomate saqë të kuptojë për çfarë ia vlen të mërzitesh e për çfarë jo,

Peshorja është me moton ‘Paqe në botë’ ! I urrejnë përplasjet dhe kur arrijnë në atë pika, sa ata të ‘shpërthejnë’ thonë atë ç’kanë për të thënë qetë qetë e largohen.

Inatin akrepave mund t’ia lexosh në sy. Ata nuk marrin flakë si shkrepse, por janë me idenë se hakmarrja është një ‘pjatë’ që shërbehet e ftohtë. Kini kujdes nga ta.

Shigjetarët shquhen për qetësinë e tyre, ndaj rrallë bëhen me nerva. Kur kjo ndodh, ata janë shumë sarkastikë.

Bricjapi ka tendencën t’i ‘mbysë’ emocionet dhe të ‘hanë inat me veten’! Nuk e humbin toruan, por gjithsesi i kalojnë lehtë situatat dhe nuk mbajnë inat.

Ujori urren të përfshihet në zënka dhe thjesht i injoron njerëzit që e mërzisin. Janë të zgjuar sepse përpiqen t’i zgjidhin gjërat, atëherë kur janë më të qetë e të ftohtë.

Nëse një ‘peshk’ po kalon një ditë të keqe, nuk do i kursejë zënkat. Ata shpërthejnë, dalin nga vetja dhe askush nuk mund ta besojnë që PESHQIT janë kaq nevrikë. Por nëse janë të qetë, ata mundohen ta sheshojnë situatën.

© SYRI.net
 
M

Morfina

Ujori urren të përfshihet në zënka dhe thjesht i injoron njerëzit që e mërzisin. Janë të zgjuar sepse përpiqen t’i zgjidhin gjërat, atëherë kur janë më të qetë e të ftohtë.


Disssss inatcoret :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Frank

Ashtu, kështu...
Kërkon kohë të nxehet, por kur arrijnë kulmin e nervave, vështirë të qetësohet ! Mungesa e besnikërisë dhe të qenët të padrejtë u ngre nervat demit!

Fiks o fiks, shto edhe diçka heren tjeter: urren qimet!
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parents.. ja ka fut kot
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Hahahhaa i ka rene pikes...zakonisht Peshqit nese jane duke kaluar dite te keqe mos ju dil perpara me mire hahaha
 
Top