• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga nje gjeagjeze

Lolita25

So EmoTionaL
As un nuk kuptova, vetem se kur permenden keto lloj biruca, mendoj se ka lidhje diqka me gjilperen.
Por prap nuk guxoj ta them.
Ndeshkohem nese gaboj :p ?

Yyyy...han dajak biles :p
U bone ti :D
 

eldi

trafikante
per ti shikuar pulat pa qime (cullak) e gjeta a

:dong::dong: fiks fare. me pa pulat lakuriqe. :kercim::kercim: te me falni per vonesen e kthimit te pergjigjes. :ciaoo:
 

metiboy

G-lan-G
ok tash edhe nje gjegjeze tjeter


Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
dhe ai qe e perdor nuk e sheh


qao ju pershendes
 

erl

Antarë i ri
Titulli: Nga nje gjeagjezeGjeni gjeagjezen dhe thoni nje tuajen me pas:DKur ndalon te me shohesh, gjithmone me sheh,por sado qe te zgjatesh doren nuk do ja dalesh dot kurre te me prekesh. Vete nuk mund te spostohem, por nese provon te afrohesh une largohem nga ty. Cfare jam?
hija juaj eshte
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga nje gjeagjeze

Gjeeagjeze femijesh :lol:

Ka kembe po nuk vrapon.....kush eshte :p
 
Private conversations
Help Users
    Top