• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga nje gjeagjeze

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
aj mos rri mbrapa edhe un po ja them nje gjeagjez:

ne fillim e puth
ne mes e shtrengon
ne fund e shfrytezon ,,,kush esht a e gjeni dot :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
e gjete shum e sakt dhe shum e shpejt :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Një gjëegjëz


Disa më të shkurtër
Disa më të gjatë
E kanë burrat e marrin grat:ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm

kitrra 123

plak gjufurrak
Mbiemri? :ciaoo:

e mo sherre mo sherre

Me germën (K) fillon me germën (I) mbaron
E adhurojnë shume vashat,
Por me shume e duan gratë
Pa te nuk ju rrihet as ditë e as natë :ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
e mo sherre mo sherre

Me germën (K) fillon me germën (I) mbaron
E adhurojnë shume vashat,
Por me shume e përdorin gratë
Pa te nuk ju rrihet as ditë e as natë :ciaoo:

Ta them une ta them une? :D

ps. eshte e vjeter kjo mo kitrra :ciaoo:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
emo bravo mo bravo sa cupa te squara qe kemi :kercim::kercim: lum djaleria e re qe do mari nuse :lexim: se ne plakushat e hengrem :lexim:

po kush ishte o shuri ajo zgjedhja jote
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
thnx thnx:kercim::kercim:

e mban ne gojè(kocken) se nuk ka xhepaaaa..kitrooo qu prej gjumi dhe ti :D ihihihi
 

kitrra 123

plak gjufurrak
e mban ne gojè(kocken) se nuk ka xhepaaaa..kitrooo qu prej gjumi dhe ti :D ihihihi

uua sa e lehte :lexim:

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është e plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet :ciaoo:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
uua sa e lehte :lexim:

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është e plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet :ciaoo:

Toka? :ciaoo:
 

eldi

trafikante
Perse gjelat ikin ne supermarket??????
 

eldi

trafikante
skeni ndonje mendim per kete qe kam postu me siper?
 

eldi

trafikante
jo jo akoma nuk e keni gjetur
 
Private conversations
Help Users
    Top