• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga nje gjeagjeze

Giovanni

Anëtar i ri
Zgjidhja: llojin e vetvetes

Enigma: As nuk hahet as nuk pihet
Lëpihet dhe ne bire shtihetTe lumte e gjete zgjadhjen pra eshte VETVETJA


Mos eshte akullorja ...??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Jo :( nuk eshte
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Mos eshte cibuku? Ose llulla si i thone ndryshe..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos eshte cibuku? Ose llulla si i thone ndryshe..

po cibuku moj nuk lepihet:) me duket se thithet :haha: jo nuk eshte :lexim:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
po cibuku moj nuk lepihet:) me duket se thithet :haha: jo nuk eshte :lexim:

E ku di gje une.. Nuk kam eksperience ne kete fushe, mbase ka njerez qe e shijojne duke e lepire :D

Thuaje tani se na plase :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
E ku di gje une.. Nuk kam eksperience ne kete fushe, mbase ka njerez qe e shijojne duke e lepire :D

Thuaje tani se na plase :p


peri kur futet ke gjilpera o ju te ururara :lexim::lexim: po a skeni qendisur kurre ju :):haha:

e kete su tregoj po se zgjodhet:

fundë e kry është i zi
fillon me P
mbaron me I :blla:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
o kitra me ngaterove me kete biren,se bire ne i themi birres qe pihet:d
se mendova qe bira eshte dhe vrima por do ta gjeja

besoj tani e ke me te lehte :
fundë e kry është i zi
fillon me P
mbaron me I :blla:


po skuptove ndonje fjale me lajmero :haha:
 

bella

Anëtar i Nderuar
hahaahahaha po sa te mire qenkeni te gjithe....meqe ska tjeter gjeeagjez po them nje tjeter une :p

Jezusi analfabet si firmos?hihihi
 

bella

Anëtar i Nderuar

BeniT

Donatorë
Ta them edhe une nje:p

Ta fus brenda ,cohet .
ta njerri , e shkundi , dhe ulet ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ja paska Beni nje te veshtire ahahhahaha

Beni mos eshte termometri????
 

BeniT

Donatorë

*Mia*

Slave To The Rhythm
Qe te kujtoje me mire tekstin e kenges :gallate:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ai eshte ,

Te ra edhe ty shume shpejt Beni ahahahha gjeeagjeza them si puna ime, se e gjeti Bledikorcari shpejt fare :haha:
 

bella

Anëtar i Nderuar

*Mia*

Slave To The Rhythm
Ca eshte koci? :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pse qeni e mban kocin ne gojè??

suriana po prit moj te zgjidhim kete te paren e gjelit pastaj i marrim kafshet me rradhe ahhahahaha.....Ajo e gjelit kush eshte pse???

koce ndoshta eshte kocke?
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar


suriana po prit moj te zgjidhim kete te paren e gjelit pastaj i marrim kafshet me rradhe ahhahahaha.....Ajo e gjelit kush eshte pse???

koce ndoshta eshte kocke?
po e zgjodhem moj zemer lexo me lart :p
po po kockee..mos harro se jam nga KS une :p
 
Private conversations
Help Users
    Top