• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga Kabineti i Ivanovit paralajmërojnë dhënien e mandatit?

legjenda

Tetova
Nga Kabineti i presidentit Gjorge Ivanov sot kanë deklaruar se pas pranimit të letrës nga kryeparlamentari Talat Xhaferi, Ivanovi do të veprojë konform Kushtetutës së Republikës së Maqedonisë, trasmeton Gazeta Express.
Kabineti i Kryetarit të shtetit vërteton se ka arritur letër nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë. Kryetari i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, do të veprojë në bazë të Kushtetutës së Republikës së Maqedonisë dhe praktikave të deritanishme.", thuan nga Kabineti i krxetarit në përgjigjen e pyetjes nga Radio Evropa e Lirë, se a ka arritur shkresa zyrtare e kryeparlamentarit./Gazeta Express/

TEMAT:MAQEDONIIVANOV
 
Top