• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Origjina gjyms tironse, gjyms fierake.
Lindur e rritur deri nga mosha 12 vjeç ne metropolt :p
Tani qytetare e botes :p
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Unë jam velçiot, nga Velça, por më 2017-ën gjyshi na zbriti poshtë në qytet dhe blemë një copë truall afër detit.
Aty e ngrehëm dhe shtëpinë.
Për momentin jetoj në Greqi, në qytetin e bukur të Livadhjasë.
 

Tomka

Anëtar i ri
Me origjine te katragjysherve nga Ilirida , nje pjese. Pjesa tjeter e katragjysherve nga Scutari :D. Vete lind rrit dhe banues ne Tiron.
 
Top