• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Imp4cT

Why So Serious?!
I have a dream!

I dashur babagjysh, vitin tjeter dua qe ne kete teme te them jam nga Çerma e jetoj ne Angli...:p

Flm dhe uroj mos te fshish serish sumen me kerkesen time!
 

Delirium

Timeline...
Une jam nga qyteti i trendafilave , dhe jetoj ne zonen Schengen 🙃
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
 

elle

Chill
Jetoj ne parajse, dhe Shqiperi parajse ka qene lool te pakten vitet 90
 
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
Nga nr kembes : berati
shkollimi: vlore
punesimi: tirane
ne fier je martu
angli ke emigru lol
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Permetare aty ku njerezit jane te mire te qete te urte bujar .....
Jetoj ne athine aty ku lindi demokracia
 

Darius

DENY IGNORANCE
Permetare aty ku njerezit jane te mire te qete te urte bujar .....
Jetoj ne athine aty ku lindi demokracia
Dashuria ime e pare ka qene një vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me një shumtaraq si une 😂😂 u be sebep një djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai është vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, është shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi një Permetare mes nesh ✌✌
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Dashuria ime e pare ka qene një vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me një shumtaraq si une 😂😂 u be sebep një djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai është vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, është shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi një Permetare mes nesh ✌✌
Permeti, Vlora, Shkodra mduket dhe Durresi...edhe sa tjera qe sjane ne dukje.
Mjaft qytete ke pare lol
Kape thelbin vet🤪
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Pervec gayllikut demokracia është fjale greke dhe vertet ka lindur ne greqi nipce.
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
 

Marla

Rootless Tree!
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
kshu po u kuptuam

pse me kaq urrejte per grEkun, muziken natyren e kane te bukur qejfin e bejne tamam
 
Top