• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Un jam pri laqi e jetoj n’mamurrs..:p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Cesh thu tej bre cauce :)
 

Desa

Temet Nosce
Po ship fola be gjal 😉
Rrëja Mati, degë Tetove, xhethe napër botē....
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Une jam rrenja kosove
Lulezimi myzeqe.fier
Xhethet nga fryn era
 
Italo-albanez.... jetoj ne veri te italis
ne nji katun te qete
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Lind n'shkoder:p :p
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Origjina e babit eshte Berati,une nuk kam qn asnjehere ne vendlindjen e tij pasi kan me shume se 30 vite qe jan zhvendos ne Vlore
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Origjina e babit eshte Berati,une nuk kam qn asnjehere ne vendlindjen e tij pasi kan me shume se 30 vite qe jan zhvendos ne Vlore
E pashe une dicka te perbashket e kisha me ty.Ja e sheh,qyteti i babit:p tend eshte qyteti im
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Kosova origjine
Lind dhe banoj ne fier
 

legjenda

Tetova
jam nga tetova maqedonise veriut jetoj hellbron gjermani
 
  • Like
Reactions: NGU

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Prej knej, jetoj anej..:p
 
Top