• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

legjenda

Tetova
jam nga tetova jetoj momentalisht shtutgart te gjermanise
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Gjys Sarande (det) , gjys Gjirokaster (Mal)

Lindur ,rritur, jetoj ne Metropol lol
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Jam nga qyteti i luleve te shqiperise ......dhe ...jetoj ne kryeqytetin qe lindi demokratia
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nga Tetova...e jetoj n Tetove:)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Origjine permetare ...jetoj athine
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nga 8ova, jetoj aty:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Origjina gjyms tironse, gjyms fierake.
Lindur e rritur deri nga mosha 12 vjeç ne metropolt :p
Tani qytetare e botes :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Le e rrite fshatar a tu ba rrnesen n'qytet
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Jugore si origjine....lindur , rritur , e ashtu mo ne krieqitet:p
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Unë jam velçiot, nga Velça, por më 2017-ën gjyshi na zbriti poshtë në qytet dhe blemë një copë truall afër detit.
Aty e ngrehëm dhe shtëpinë.
Për momentin jetoj në Greqi, në qytetin e bukur të Livadhjasë.
 

Tomka

Anëtar i ri
Me origjine te katragjysherve nga Ilirida , nje pjese. Pjesa tjeter e katragjysherve nga Scutari :D. Vete lind rrit dhe banues ne Tiron.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Origjine kosovare
Lind e rrit ne myzeqe ne fier
 
Top