• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

A

AlbertPrengzaj

Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam me Origjin Ilire,,kam lindur aty ku bashkohet Shqipria e Kosova,,dhe jetoj aty ku askush nuk mund te me afrohet!:djelli:
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Fieri edhe jetoj ne Boston Ma.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Origjina:Tropoja
Jame rrite:Tirane
Jetoj:Greqi..
 

HYSEEN

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjin jame nga Lipjani dhe jetoj po aty.
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam nga Shkodra .. Jetoj ne Angli
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Se them nga jam po deshet kuptoheni vet:p:p:p
per te jetuar jetoj ne itali :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjin nga shkodraa
Jetoj ne Peje-Kosov
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

jam nga shkodra ............jetoj ne Greqi dhe ma sakte ne ishullin e bukru te Paros
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Une jam nga goca e tivarit (Gostivar) :) e jetojë në zvicër, buzë linqenit të Gjenevës
 
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Tirons..
jetoj ne iT./Milano
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Dropulli / Gjirokaster ,,,,,prej disa vitesh jetoj Milano
 

Dori

Anëtar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me orgjine nga korca i Lindur ne Cerrik jetoj ne Tirane
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Shkodrane....Jetoj ne londer
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Me origjine nga shkodra Lindur ne Gjakove Jetoj Ne Peje
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Prishtinase, jetoj ne mergim...
Ndersa mendt i kam ne Kosovë :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Tyrk Elhamdulilah :D
Jetoj ne Republiken Islamike te Kosoves :D
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

pejonnnnnnn babes perjete adooooo thuj plis i kallt i prishtines edhe e ndreq
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Dibrane jetoj ne New York.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Vlora këtu.
 
Last edited:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

pejon.......
 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

shkodrane ....jetoj ne greqi
 

cent

...Lontano
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Berats ,Jetoj:
Kudo Ku ka Tym
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Pejon ..jetoj ne Berat koheve te fundit
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Ku bashkohet joni me adriatikun ne pjesen jugperendimore te Shqiperise
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam Ferizajas, por jetoj ne fshat hahhahaah

Kam linde dhe jetoj ne nje fshat te Ferizajt - Kosove
 
Top