• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Une se di nga jam.Ja tju them disa qytete qe kam jetuar me muaj ose vite😝:Berat,Fier,Vlore,Lushnje,Tirane
Nga i bie te jem?!
Per te jetuar jetoj ne emigrim
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Permetare aty ku njerezit jane te mire te qete te urte bujar .....
Jetoj ne athine aty ku lindi demokracia
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Dashuria ime e pare ka qene nje vajze me origjine nga Permeti (qytet), ndjenj shume respekt per ate edhe pse nuk kemi komunikuar me sebashku, ngaqe ajo u largua me familjen ne USA. Shume e mire dhe e thjeshte, e dashur dhe e embel, pa komplekse edhe pse ishte shume e bukur, aqsa i thoja vetes çne kjo me nje shumtaraq si une 😂😂 u be sebep nje djal maskara qe i fliste keq per mua, si: çdo qe rri me ate, ai eshte vagabond, rri me thika ne brez, ti prinderit i ke mesues, ai plagosi ate, goditi ate tjetrin...etj, ja arriti qellimit na ndau, kete e mora vesh me vone.

Ndersa tani, dashuria ime e fundit po e fundit, eshte shkodrane, nuk dua ta tregoj emrin se kush e di çdo ti thone per mua 🥺😍😘❤

Kenaqesi qe kemi nje Permetare mes nesh ✌✌
Permeti, Vlora, Shkodra mduket dhe Durresi...edhe sa tjera qe sjane ne dukje.
Mjaft qytete ke pare lol
Kape thelbin vet🤪
 

Imp4cT

Not Serious Member
Pervec gayllikut demokracia eshte fjale greke dhe vertet ka lindur ne greqi nipce.
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
 

Marla

Marla is back!
E di qe kshu thote mitologjia e di.
Thjeshte sme plq shqiptaret qe trumpetojne per pordhet me rigon e historise se grekeve ku 90% te saj e kane fake.
kshu po u kuptuam

pse me kaq urrejte per grEkun, muziken natyren e kane te bukur qejfin e bejne tamam
 
Top