• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Origjina e babit eshte Berati,une nuk kam qn asnjehere ne vendlindjen e tij pasi kan me shume se 30 vite qe jan zhvendos ne Vlore
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Origjina e babit eshte Berati,une nuk kam qn asnjehere ne vendlindjen e tij pasi kan me shume se 30 vite qe jan zhvendos ne Vlore
E pashe une dicka te perbashket e kisha me ty.Ja e sheh,qyteti i babit:p tend eshte qyteti im
 
Top