• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

New- Të rejat e fundit (muzike)

Levina

L.E.V.I.N.A
Këtu mund të postojme kënget e reja.
Një menyre për të qënë më i update- uar me muziken më të fundit.

P.s: Sapo dëgjova rastësisht këtë krijim të ri, shume e bukur kënga
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
[video=youtube;G-HKIFJH4-o]https://www.youtube.com/watch?v=G-HKIFJH4-o[/video]
 
Top