• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

“Nesër publikoj intervistën me bosin në burgun e Ekuadorit”, Artan Hoxha-Ramës: Çfarë do thuash?

Vinjol

Status offline...... KÇK


Gazetari Artan Hoxha, bën me dije se ka intervistuar nje personazh të njohur në burgun e Ekuadorit, për të cilin u tha se ka urdhëruar pengmarrjen e Jan Prengës.
Hoxha e konfirmoi një gjë të tillë në “Byro Politike” duke i transmetuar edhe një mesazh kryeministrit Edi Rama, i cili sulmoi sot gazetarët dhe analistët e paneleve televizive.

“Kam parë reagimin e kryministrit që ishte shumë nervoz, se ky skektakël nuk ka ngjitur ashtu siç donte ai. Dhe po akuzonte të gjithë ata që janë skeptikë, që kanë mendimin e lirë dhe thoshte se janë avokatë të krimit. Tani unë nuk pata kohë sot se tani e ka nxjerrë atë reagimin ai por do ti nxjerr nesër…Do dal nesër, nga këta që ka në listë, do ta nxjerr atë vetë, Edi Ramën dhe një nga të listës. Ça do thotë nesër? Kush janë me krimin? Jemi ne që po denoncojmë një spektakël të turpshëm dhe më vjen gjynah dhe më vjen keq për ata policë të shtetit se kanë 6 muaj që janë setërvitur dhe po keqpërdoren dhe ti ata policisë mund t’i cosh qytetarit një mesazh për siguri. Nesër ne kemi gjithë këtë kohë na është thënë se gjithë ngjarja e madhe e ka oganizuar një boss i madh që rri në Ekudor. Unë e kam marrë në intervistë atë bosin që është në burg në Eduadot, do dali. Si është e mundur ky që nuk e gjejnë këta, ata janë aty, prezentë. Ky veprim nuk godet krimin e organizuar”, tha Hoxha./abcnews.al
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Hahah do godase krimin ky shalgati i droguar ? Sa e vertete lufton sa edhe Krishti esht ringjallur!
 

Tomka

Anëtar i ri
Nje boss i madh nuk jep kurre intervista o Artan, pale te't tregoje ty skemat, arsyjet dhe qellimet e pengmarrjeve.
Qr na jane bo gjithe hetusa, gjygjtar dhe prokuror, e cmenen ket popull.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Nje boss i madh nuk jep kurre intervista o Artan, pale te't tregoje ty skemat, arsyjet dhe qellimet e pengmarrjeve.
Qr na jane bo gjithe hetusa, gjygjtar dhe prokuror, e cmenen ket popull.
Po Klodin ku e la kete here?
 

Tomka

Anëtar i ri
Po Klodin ku e la kete here?
Klodin e co ke news24, ky ka marr persiper opinionin 😎
Kto te marrin n'qafe me investigimet e tyre sic mori nqafe at djalin ne vlore qe i tregoi parcelat me kanabis.

I dekonspirojne hetimet akoma pa u shku dosja n'gjykate.
 

Tomka

Anëtar i ri
Plani lulushit eshte mos kete opozite deri sa Rama te maroje pune me pazaret e veta.
Pastaj do ja japin lulushit dhe do hajme me luge florini 😋😂
 
Top