• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese njerezit do perjetonin shtatezanite dhe lindjet si kafshet...

Aki

misfit
1. Si gjirafe- nese nje njeri do perjetonte shtatezanine si gjirafat, femra do duhej te ishte shtatezane per 15 muaj pa u ulur e pa u shtrire fare dhe foshnja do dilte duke u hedhur deeeri ne 2 metra
2. Kali detit - feste per femrat :). Tek ky lloj eshte mashkulli qe mbetet shtatezan e pastaj pernjeheresh nga barku fluturojne deri ne 2000 bebusha
3. Peshkaqeni - mbase do ishte mire dhe popullsia ne bote nuk do shtohej aq shume. Pse? Nga qe peshkaqenet jane shtatezene per plot 3 vjet e gjysme4. Bretkosat e Surinamit - te ky lloj kafshesh bretkosat mbajne vezet te ngjitura ne shpi derisa ata fillojne te rriten e marin forme dhe pastaj hidhen nga shpina per te qene pjese e botes. Ehh te mbash ca veze te vogla ne shpine derisa te rriten te behen femije :|

Burimi
 

sensuu

sweet
Titulli: Nese njerezit do perjetonin shtatezanite dhe lindjet si kafshet...

Nese halla do kishte koqe behej xhaje lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Nese njerezit do perjetonin shtatezanite dhe lindjet si kafshet...

Mund te bejme veze e ti ngrohin meshkujt...
mund te ruajme spermatozoidet e ta pllenojme kur te duam ne..
hmmm sh alternativa :p
 
Top