• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Nëse infektohem me koronavirus…”, Rama tregon pasardhësin; nuk është Erjon Braçe

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Nëse infektohem me koronavirus…”, Rama tregon pasardhësin; nuk është Erjon Braçe

1586000203809.png

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka treguar se kujt do t’ja besojë drejtimin e qeverisë nëse infektohet nga koronavirusi. Gjithashtu Rama ka folur edhe për porositë që do t’i linte ministrit Arben Ahmetajt dhe përdorimin e kanabisit për pandeminë.


PJESË NGA BISEDA:

Arjan Çani: Kujt do t’ja lësh drejtimin e qeverisë po u infektove?
EDI RAMA: Timonin do ta mbaj vetë tek resperiatori, drejtimin ta marrë kush të dojë.

Arjan Çani: Po ‘Ben Tigrit’ çfarë porosie do t’i lije?
EDI RAMA: Do i them, o ti o korona duhet të keni ikur kur të dalë nga këtu.
Arjan Çani: Thonë që hashashi shëron koronavirusin…
EDI RAMA: Atë pa leje nuk e lejojmë, atë me leje po e studiojmë.
©Copyright Gazeta SHQIP
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Vetem nese e kap corona via Skype
gjithnje flet nga bunkeri I izoluar

problem shum kush do e mari detyren
Same shit do jet
 

Xhelozi

😎😎😎
Ky se leshon asiher timonin po he
Kot lodhen tjeret se dhe ca vite t mira do e mbaje me hi a me pahir
 

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
@elle e tha me se miri... te gjithe vdesim i dite....

....dhe me sa di, s'kam degjuar te jete ringjallur kush
 
Top