• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

PeshkaQEN une, peshkaQENE ajo, shume e thjeshte, do doja te zgjohesha si @Desa 😁
Pozitive, mendjehapur, tolerante, pikante, enciklopedi plot ngjyra, sexy dhe e bukur.
Kerkoj shume nga jeta eeeeee?
E mire pra me sillni nje amaro lucano dhe jam ok🤣😝
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Si @WxP lol pervec karakterit qe e kemi pak a shume te njejte ,arsyeja e fort eshte qe te bej "Industriale" ato app-et qe i kam thn 😂😂😂 ...gjerat e tjera do i mendoj dhe do i çkrruaj(shkruaj)

Ps: Ti Xhind i Aladinit qe ke hap temen besoj do na i plotesosh keto deshira qe te mos me iki kot mundimi?😂😂
 
 • Zemer
Reactions: WxP

Desa

Temet Nosce
PeshkaQEN une, peshkaQENE ajo, shume e thjeshte, do doja te zgjohesha si @Desa 😁
Pozitive, mendjehapur, tolerante, pikante, enciklopedi plot ngjyra, sexy dhe e bukur.
Kerkoj shume nga jeta eeeeee?
E mire pra me sillni nje amaro lucano dhe jam ok🤣😝
Ti si unë e unë si ti: pozitiv si protoni në nukleon, mendjehapur si oqeani, tolerant si zemra e një nëne, enciklopedi plot ngjyra sa shtatë ylbere, sexy me shalë yhyyy dhe i bukur si trëndafili me gjëmba.
Nuk kërkova shumë e? 😂
Po mar ca kube akulli me vete 😂
🥂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nder vite jam ketu,por porrr, mendoj qe nese do kaloja ylberin sikur dhe per pak,do doja te kisha disa cilesi si te mikut tim @kitrra 123 . :))
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje frut, cili do ishe?
Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje kafshe, cila do ishe?
A ka ngel me teme tjeter pa u hap? 🤣
 
Private conversations
Help Users
  Top