Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

PeshkaQEN une, peshkaQENE ajo, shume e thjeshte, do doja te zgjohesha si @Desa ?
Pozitive, mendjehapur, tolerante, pikante, enciklopedi plot ngjyra, sexy dhe e bukur.
Kerkoj shume nga jeta eeeeee?
E mire pra me sillni nje amaro lucano dhe jam ok??
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Si @WxP lol pervec karakterit qe e kemi pak a shume te njejte ,arsyeja e fort eshte qe te bej "Industriale" ato app-et qe i kam thn ??? ...gjerat e tjera do i mendoj dhe do i çkrruaj(shkruaj)

Ps: Ti Xhind i Aladinit qe ke hap temen besoj do na i plotesosh keto deshira qe te mos me iki kot mundimi???
 
  • Zemer
Reactions: WxP

Desa

Felix - Culpa
PeshkaQEN une, peshkaQENE ajo, shume e thjeshte, do doja te zgjohesha si @Desa ?
Pozitive, mendjehapur, tolerante, pikante, enciklopedi plot ngjyra, sexy dhe e bukur.
Kerkoj shume nga jeta eeeeee?
E mire pra me sillni nje amaro lucano dhe jam ok??
Ti si unë e unë si ti: pozitiv si protoni në nukleon, mendjehapur si oqeani, tolerant si zemra e një nëne, enciklopedi plot ngjyra sa shtatë ylbere, sexy me shalë yhyyy dhe i bukur si trëndafili me gjëmba.
Nuk kërkova shumë e? ?
Po mar ca kube akulli me vete ?
?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nder vite jam ketu,por porrr, mendoj qe nese do kaloja ylberin sikur dhe per pak,do doja te kisha disa cilesi si te mikut tim @kitrra 123 . :))
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje frut, cili do ishe?
Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje kafshe, cila do ishe?
A ka ngel me teme tjeter pa u hap? ?
 
Top