• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
qyy pytje qenka kjoo aa?!
Normal do isha si burri im @Loverboy . :p
Burr a fola mire--aaa?! ahahahahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
qyy pytje qenka kjoo aa?!
Normal do isha si burri im @Loverboy . :p
Burr a fola mire--aaa?! ahahahahaha

Vule gru, vule :p

Qa tfolsh ti prej goje veq mjalt qet 😆
Nejse nkete rast me tastiet ama ka rendsi prap :p
 

Dibrani

Be happy
Wake Up Dreaming GIF


Seç pash një ëndërr se ke idenë 🤪🤪
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Besoj se do gdhihesha si @MrCool
1) jemi vierzha te dy
2) ngjisim si magnet
3) komshi pacienta te P5
4) kalafmiun per ta cu ushtar
5) do Dilja per kafe me @Mennel se e kam kojshie
6) fanca te corapeve karden .

Jam n’teme apo hic ? 🤷‍♀️
e meqe jan si dy pika uji e disa hère kam nderru deren ne munges te kullit do doja te Isha @Frank lool
 

Endrra

VIP
Se ke kuptuar drejte pyetjen😝
Dhe mos i bej bisht pyetjes😝
Si keta moj,si keta,si kush doje te ishe?🤣(larg o Zot se goja nuk sjelle gje 🤣🤣🤣)
Ka mashkull ketu 1:80 .. gjith muskuj me sy jeshil ketej ?
Nese po ma thoni emrin e tij .. do ishte sozia ime 😋
 
Private conversations
Help Users
    Top