Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

Darius

DENY IGNORANCE
Skam asnje dyshim
@DarkLord

Pervec se jemi *sexy and I know it*, ndajm pasionin per gatimin, embelsirat (akulloret dhe tortat ?), dashurine, te bukuren estetike dhe shpirterore, ndonjehere impulsivitetin, krenarine dhe sperdorim filtra apo maska... 100% bio
Nese ka diçka qe per mua perben mekat, eshte te qendruarit pasiv ndaj @DeliriumMind, pasi ajo eshte nje “dhurate” tejet e bukur dhe e çmuar dhe nuk mund te mbahet ne sirtar. ?

Beauty queen. ?
 
Nese:
1-si kjo ma nalt zotnise
2-3 bashke-me ja hup njato syze e me ja drejtu njato kam shtremta si krraba se na koriti forumin
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Ja kane lane kamt jashte se ka pas xet e i jane shtremnu ???
Qashtu eshte se qysh se kam lind kam ken shalgjate e sme ka zane krevati ???
A te eshte anku ty kush per kembet e mija ???
 

sofia

Antarë i Respektuar
@N0 pavaresisht se nuk te njoh thuajse aspak , ruaj nje vleresim shume te madh per menyren si shkruan. Je nga te vetmit njerez qerespektojne rregullat morfologjike, sintaksore dhe drejtshkrimore sic duhet dhe njekohesisht nuk harron te percjellesh humor. Nostalgjik dhe njekohesisht kritik i madh. Teper i sjellshem dhe nxites. Me duket njeri fjalepak dhe shume privat. Pas leximit te Kokoro-se do te te quaja pa me te voglin dyshim "Sensei".
Po te zgjohesha "Sensei" nje dite, ,thjesht do te mendoja dhe do te shikoja perreth. Do vishja corapet dhe do beja nje foto te tyret per te vazhduar traditen. hahahahha Pastaj do hulumtoja pak per jeten profesionale te vetes sime mashkull.
@Fly per vemendjen qe i kushton gjerave te vogla dhe gatishmerine per t'i hequr stresin dikujt tjeter. Do doja te provoja ndjesine e edukates qe shkrihet homogjenisht me sjelljen sportive. Ndonjehere sherben me mire se sa nje psikolog! Nuk e kam idene (qe do ta zbuloja) c'bente me jeten profesionale, por shume tolerant, orator ne te shkruar dhe mjaft i pjekur. Po te isha nje dite @Fly do te merrja Biologjine dhe te lexoja anatomine dhe evolucionin e gjallesave. Prej aty do kisha shkruar "Pa zemer" hahahahah qe t'ia hiqja autoresine sofise. Do te hyja si keshillues tek ajo faqja qe nuk me kujtohet emri dhe do telefonoja numrin e fundit qe kishte ne telefon per te bere pak gallate.
 

Fly

Larguar
@N0 pavaresisht se nuk te njoh thuajse aspak , ruaj nje vleresim shume te madh per menyren si shkruan. Je nga te vetmit njerez qerespektojne rregullat morfologjike, sintaksore dhe drejtshkrimore sic duhet dhe njekohesisht nuk harron te percjellesh humor. Nostalgjik dhe njekohesisht kritik i madh. Teper i sjellshem dhe nxites. Me duket njeri fjalepak dhe shume privat. Pas leximit te Kokoro-se do te te quaja pa me te voglin dyshim "Sensei".
Po te zgjohesha "Sensei" nje dite, ,thjesht do te mendoja dhe do te shikoja perreth. Do vishja corapet dhe do beja nje foto te tyret per te vazhduar traditen. hahahahha Pastaj do hulumtoja pak per jeten profesionale te vetes sime mashkull.
@Fly per vemendjen qe i kushton gjerave te vogla dhe gatishmerine per t'i hequr stresin dikujt tjeter. Do doja te provoja ndjesine e edukates qe shkrihet homogjenisht me sjelljen sportive. Ndonjehere sherben me mire se sa nje psikolog! Nuk e kam idene (qe do ta zbuloja) c'bente me jeten profesionale, por shume tolerant, orator ne te shkruar dhe mjaft i pjekur. Po te isha nje dite @Fly do te merrja Biologjine dhe te lexoja anatomine dhe evolucionin e gjallesave. Prej aty do kisha shkruar "Pa zemer" hahahahah qe t'ia hiqja autoresine sofise. Do te hyja si keshillues tek ajo faqja qe nuk me kujtohet emri dhe do telefonoja numrin e fundit qe kishte ne telefon per te bere pak gallate.

ma le djathin ne fyt :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
@Tip so I can feel great dhe ta nis diten me entuziazëm sa herë me jep vemendje Lega ??
 
Top