• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

Isabel

Antarë i Respektuar
Nuk ka një logjikë në fakt,thjesht nga mustaqet. Sa pëllëmbë i ke?
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Plako ho me ja nise me tik tok shumë u vonove 😝😝😝
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Zot mos ma bej kete te keqe, mos ma ndrysho gjinine dhe aq me shume mos me ngjaso me asnje, me ler te vdes unike ne llojin tim!

Mbas vdekjes hajd se folna prap.

Amin!
Your prayer status : delivered 😜🤣
 

Boreas

Advanced
E mire mire ktu të presin veshin ti thu llafe 😂😂😂

Se shef ti ç'a bohet 😝

Tu turr Aqifi me bisturi kom e kom 🤣🤣🤣

Kush kshu?!!! Nejse se sdu te nxjerr artilerine e rende kot pa pas pula verdalle . E kam mbyll kapitullin e pulave te trullosme bthw lool

Te fala Qifes ika une tungi. 🤗
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Cado me qene @Mogli mendjen cica do e kish. :p
Ke kjo pikë jena të dy nga xhungla unë me @Mogli
Jena rob të thjeshtë 😜
Screenshot_20200705-135328~2.png
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Kush kshu?!!! Nejse se sdu te nxjerr artilerine e rende kot pa pas pula verdalle . E kam mbyll kapitullin e pulave te trullosme bthw lool

Te fala Qifes ika une tungi. 🤗
Se tremb qifen me artileri te rende
:p

Te bute ndoshta lop
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Skam asnje dyshim
@DarkLord

Pervec se jemi *sexy and I know it*, ndajm pasionin per gatimin, embelsirat (akulloret dhe tortat 😋), dashurine, te bukuren estetike dhe shpirterore, ndonjehere impulsivitetin, krenarine dhe sperdorim filtra apo maska... 100% bio
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Skam asnje dyshim
@DarkLord

Pervec se jemi *sexy and I know it*, ndajm pasionin per gatimin, embelsirat (akulloret dhe tortat 😋), dashurine, te bukuren estetike dhe shpirterore, ndonjehere impulsivitetin, krenarine dhe sperdorim filtra apo maska... 100% bio
Mirë mirë po TR-DR janë afër edhe të shkerepet me kërku animan 😜(në kte rast mu) ta dish përveçse jom myll mrena kom leshu qenin, kam von edhe nja dy mitroloza në pika strategjike deri sa të maroi magjia 🤣😜
Halli modh me qenë si ti 😂😂

/me tu kalu rrugës... nji legen aty "o goce të ca boobsash paske"

/me o të *¥€¢¥******** policia me vrap në vendngjarje 😜🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top