Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
nuk me pelqen te jem mashkull.
sme ka pelqyer kurre. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
S'e them! 😁
 
Top