• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert...

Fly

Larguar
Sec me doli ky budalliku ne youtube

Tema eshte per antaret:

Nese do zgjoheshe ne mengjes dhe do ishe nje nga antaret e forumit nga gjinia e kundert:

Cili/a do ishe?
Pse do ishe ai/ajo antare?
Gjeja e pare qe do beje?

shtoni e pyetje te tjera nese doni
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk eshte fort e veshtire per tu kuptuar. Cili anetar ju duket si vetja ose cili/cila mund te ngjasoj sadopak.
Per momentin s'po me vjen ne mendje asnje dmth qe t'kemi ngjasim ne karakter dhe ideologji. 🤔
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Qe t'jem e sinqert si asnje.
Jo per gje por gjinia qe kam me pelqen,sa qe as ne retorik loje se nderroj dot.
Por dhe sikur te duhej ta beja i dicka te tille ,do denjoja te isha vetem si nje mashkull ne gjithe jeten time.
Dhe Ai do ishte vetem sic ishte im AT.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Si njoni, ta nisja mgjesin duke gjujt Legën 😛
 

MOGLI

METAFORE!!
Nuk eshte fort e veshtire per tu kuptuar. Cili anetar ju duket si vetja ose cili/cila mund te ngjasoj sadopak.
Per momentin s'po me vjen ne mendje asnje dmth qe t'kemi ngjasim ne karakter dhe ideologji. 🤔
Beje si une meqe e kemi zerin mjalte te dy 😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Unë duke qenë se i kom qejf big boobs si @Vajza

Do doja të isha na njona nga këto me big boobs, hajt po them @DeliriumMind edhe do kisha myll portën nga mren do isha saldu 24 orë (jo për ato që mendoni ju dirty minds 😜😂) në shpi der sa të prishej magjia 😜😂
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Po çfarë vlere do kishte të mbylleshe brenda? Unë si mustaqexhiu do të të ftoja për të dalë me mua.
Apo do kënaqeshe duke vetëprekur boobsat se kushedi kur i bie më rasti?
Ske pse te jesh femer te prekesh boobsa
Ja une tani sa preka te mijat lol
Por i kerkova me ac njehere se kishin humb :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahaha ca pyetje

Do thoja @kitrra 123 per arsye se i kemi ca gjera te perbashketa (Shenjen e horoskopit, qetesine, nk jemi nga ata qe nisim sherre, me sh shkruajme gjate mbremjes neper tema, e kshu me rradhe...) :d

@kitrra 123 🤗
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Po çfarë vlere do kishte të mbylleshe brenda? Unë si mustaqexhiu do të të ftoja për të dalë me mua.
Apo do kënaqeshe duke vetëprekur boobsat se kushedi kur i bie më rasti?
Me kënaqsi do dilja me ty pa u bo si Aqifi (zotnie me gjithë rrespektin) edhe prap do kisha frikë, pa tashi që më ftove si Aqifi po i vë edhe i shul tjetër portës më fute ankth 😜🤣🤣😜
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Ti qenke! Pse ka tjetër?
Te hash e pish si mustaqexhiu :p


A stands for Aqif lol 1597155834072379284012322205181.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top