• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nëna i rrëmbeu burrin vajzës

Historia e pazakontë/ I pagoi dasmën e ëndrrave, më pas nëna i rrëmbeu burrin vajzës dhe bën fëmijë me të.

640-0-5e319ed02389b-640x375.jpg


Lauren Wall ishte aq mirënjohëse për nënën e saj për pagimin e dasmës së saj, saqë ajo madje e mori atë edhe në muajin e saj të mjaltit.
Vetëm tetë javë pas ceremonisë 15,000 £, Lauren Wall ka denoncuar nënën e saj se ia mori burrin dhe madje bëri edhe një fëmijë me të.

“Gjithnjë filloi mirë me mamanë. Asnjëherë nuk e mendoja se kishte diçka të çuditshme mes saj dhe burrit tim. Ata qeshnin shumë së bashkur, nuk mund të dyshoja kurrë sepse ajo ishte vjehrra e burrit tim dhe nëna ime. A boja e çertifikatës së martesës sonë nuk ishte tharë mirë, kur burri im Pali filloi të ndryshonte. Ai dilte me orë të tëra dhe u bë shumë mbrojtës për telefonin e tij”, shprehet Lauren.

Katër javë më vonë, motra e Lauren po përdorte telefonin e mamasë së saj dhe gjeti mesazhet mes tyre.

Motra e Lauren ishte duke përdorur telefonin e mamit të Xhulit – dhe gjeti ato që pretendon se Lauren ishin tekste midis Julie dhe Paul.

Pasi u përball me të e ëma mohoi gjithçka.

“Nëna mohoi gjithçka, duke thënë:” Ju jeni çmendur! “Kur u përballa me Palin, ai nuk pranoi asgjë por sërish nuk më la t’i shihja telefonin”, tha Lauren.

Disa ditë më vonë, Pali hoqi unazën e tij të dasmës dhe braktisi nusen e tij të re dhe vajzën e tyre shtatë muajshe.

Megjithëse Julie dhe Paul gjithmonë kanë mohuar të kenë një lidhje, Lauren tha: Ndihesha sikur bota ime kishte mbaruar. Unë isha një fëmijë 19 vjeç me një fëmijë.

Pali kishte filluar të bashkëjetonte me nënën e saj.

“Nuk mund të besoja se dy njerëzit që unë i doja dhe i besoja më shumë në botë, mund të më tradhtojnë kështu, është një nga gjërat më të këqija që një nënë mund t’i bëjë një vajze. Pali mund të ketë qenë një dhëndër pa mend, por ajo është nëna ime. Ajo ka për qëllim të më dojë dhe mbrojë mua mbi të gjithë të tjerët.

Në vend të kësaj, ajo vodhi burrin tim, duke shkatërruar familjen dhe ëndrrat e mia. Nuk do ia fal kurrë këtë”, shprehet vajza.

Kjo ëndërr jetëshkurtër kishte filluar në Ditën e Shën Valentinit dy vjet më parë, kur ajo dhe Pali – një vit më i madh se ajo 18 vjeç dolën në takimin e tyre të parë.

Lauren, nga Tëickenham, në jug-perëndim të Londrës, u shpreh: E takova në një pijetore lokale – e dashurova menjëherë.

“Ai më kërkoi numrin tim dhe të nesërmen ai i kërkoi të shkonim në kinema. Filluam të dilnim menjëherë pas kësaj. ”

Marrëdhënia e lulëzimit nisi me një fillim të lumtur disa muaj më vonë kur Lauren e gjeti veten shtatzënë.

Vajza e tyre lindi në Mars 2004 – dhe dyshja më pas u martuan në gusht pasi Pali u ul në një gju për t’i propozuar.

“Pesë muaj më vonë u martuam në një ceremoni të bukur kishtare me miqtë dhe familjen. Mamaja shikonte me krenari ndërsa shkëmbyem premtime dhe unazat me njëri-tjetrin.

Ajo madje shpenzoi 15,000 £ për dasmën time. Dhe ishte një martesë përrallore, kisha veshjen time të ëndrrave dhe Pali po mëmbushte me komplimente.

Unë isha e re dhe naive pasi mendoja se gjithçka po shkonte mirë. Ai më tha që donte të ishte me mua përgjithmonë.”

Vetëm disa javë pasi pali u largua nga shtëpia, ajo dëgjoi disa thashethemet se ai dhe Julie tani po jetonin së bashku dhe se e ëma ishte shtatzënë.

“Kur e pashë atë në rrugë dhe vura re që ajo kishte njëbark të madh, mendja ime vrapoi. Ajo shtrëngoi barkun dhe më tha: “ashtë një kist”. Unë u çmenda, shkova në shtëpi dhe shkatërrova të gjitha fotot e dasmës tonë. ”

Ajo gjithashtu vendosi të bënte një divorc dhe të rindërtonte jetën e saj.

Në korrik 2005 – nëntë muaj pasi Paul ishte larguar – nëna e Lauren Julie kishte fëmijën e saj.

Pesë vjet nga martesës së tij me Lauren, Pali po merrte përsëri premtimet e dasmës së tij me Julie.

Dhe kjo ishte një ankth i ri për Laurenin zemërthyer – e cila mori guxim për hir të vajzës së saj.

“Ajo më mori në telefon dhe më ftoi. Ishte e vështirë. Unë u martova në 14 gusht 2004, ata u martuan në 15 gusht 2009. Unë shkova për të parë nënën të martohej me të njëjtin burrë që do të isha martuar pesë vjet më parë… por e bëra për hir të vajzës sime”.

Ndërsa ata shkëmbyen premtime ishte e vështirë të mos mendosh ditën kur Pali më kishte thënë të njëjtat fjalë për mua, kur nëna kishte qëndruar përkrah meje, nëna krenare e nuses”.

Lauren së fundmi ka gjetur një partner të ri. Tani ajo është e lumtur dhe shtatzënë me fëmijën e saj të katërt.

Por, ajo pranon se rruga e saj nuk ka qenë e lehtë.

“Ajo që ka ndodhur akoma ka një ndikim tek unë dhe në çdo marrëdhënie që kam pasur. Koha shëron çdo gjë. Mamaja dhe unë jami përpjekur të kemi një marrëdhënie normale. Por ne kurrë nuk do të jemi aq afër sa ishim – dhe kurrë nuk do t’i besoj plotësisht asaj”.


Pamfleti.net
 
Epo tashi sja pase faj menoj une.....
Vera e vjeter eshte ne e mire se e reja
Sic duket sdo kete qene fermentu mire si vere ajo ;)
 
Kur them une qe femrat te hedhin trute e gomarit sme beson njeri 😋

Shif ca ka bo tjetri, ka lon 19 vjecaren per nji plake 50 vjece lol
 
“Nuk mund të besoja se dy njerëzit që unë i doja dhe i besoja më shumë në botë, mund të më tradhtojnë kështu, është një nga gjërat më të këqija që një nënë mund t’i bëjë një vajze. Pali mund të ketë qenë një dhëndër pa mend, por ajo është nëna ime. Ajo ka për qëllim të më dojë dhe mbrojë mua mbi të gjithë të tjerët.

Ndoshta nuk eshte nena e saj biologjike.
Por prape e ka rrit. :(
Mendja e kokes eshte nje kokerr gruri,thone te vjetrit.
Kesaj matufes i paska rreshkit fare.
 
“Nuk mund të besoja se dy njerëzit që unë i doja dhe i besoja më shumë në botë, mund të më tradhtojnë kështu, është një nga gjërat më të këqija që një nënë mund t’i bëjë një vajze. Pali mund të ketë qenë një dhëndër pa mend, por ajo është nëna ime. Ajo ka për qëllim të më dojë dhe mbrojë mua mbi të gjithë të tjerët.

Ndoshta nuk eshte nena e saj biologjike.
Por prape e ka rrit. :(
Mendja e kokes eshte nje kokerr gruri,thone te vjetrit.
Kesaj matufes i paska rreshkit fare.

Ne angli cfare nuk ben vaki
Jane ca familje kane ca history fiks per jerry springer show
 
Private conversations
Help Users
    Top