• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Ne e ngremë Shqipërinë në këmbë”, Rama publikon fjalimin e Erdogan: Të ndihmojmë vëllezërit tanë

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar në “Facebook” një video, ku shfaqet presidenti turk Erdogan në një fjalim, duke u shprehur se Turqia do të bëjë aq sa të mundet për të ndihmuar Shqipërinë pas pasojave të tërmetit. Në videon e publikuar nga Rama, Erdogan thotë mes tjerash: “Po të bashkojmë fuqitë, ne e ngremë Shqipërinë në këmbë”. Erdogan shpesh iu referohet shqiptarëve si vëllezër, ndërsa thotë se dy vendet tona janë mike. “Konferenca Islamike ka 50 anëtarë. Ne po të kapemi dorë për dore, po të bashkojmë fuqitë, nuk ka rëndësi sasia, shumë apo pak, ne e ngremë Shqipërinë në këmbë. Kuptohet që dëshirat janë të mira. Por dëshirat po të mbeten vetëm fjalë fluturojnë. Mjalti po nuk hyri në gojë, nuk ëmbëlsohet goja. Ky mjaltë duhet ngrënë, ose ta ndajmë edhe me vëllezërit tanë këtë mjaltë. Ne këtë duhet të bëjmë, të ndajmë mjaltin së bashku. Bota Islamike është ajo që do ta hedhë hapin më të rëndësishëm. Ne si Turqi po punojmë, por e dimë që nuk është e mjaftueshme. Ne do punojmë, do të vazhdojmë. Zoti Kryeministër i ka dërguar letra dhe kërkesa shumë vendeve. Shpresojmë të marrin përgjigje pozitive këto kërkesa, sepse ne e kemi ndjerë dhimbjen e këtij tërmeti vite më parë në Turqi”, thotë mes të tjerash Erdogan.

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ore Rama sot kishte majt hutbe atje.
🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mulla Rama prej sot hahahaha
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul

Vinjol

Status offline...... KÇK
A Ky Edi rama EShte kokrra e Bq
Djalli per interesat e tij Lexon dhe Biblen << thote nji llaf i urte kte ka bere dhe ky >>

Ky eshte i pa Fe
i pa Udhe
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mbaje veten Vinjol! Lol
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Cauce Rrij tej se je majre anej
PO na myt ntaksa Ne te Biznesit
 
  • Haha
Reactions: NGU
Uroj te mos jete propagande!!!
Shpresa kam pak qe te behet realitet.
Sidoqofte ketu do jemi, do e shohim.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk ka asgje te pamundur ne kete.
Cfare i ka Turqia 500 shtepi?
E cfare i kane dhe vendet arabe 500 shtepi aman.
Madje madje o kane dhene vendet arabe ne Shqiperi o s'ka dhene kush. Po kujt ja japin thuaj. I jepet hipokritit Rama?!

Vendet arabe kane 30 vjet qe mbajne mijera jetima, fonde plot, ndihma dhe si shperblim kane marre vec perbuzje. Sa ndihma ka sjell kuvajti e katari keto 2 jave po qe asnje media nuk i jep. shyqyr qe bejne ndknje story ne fb dhe vihemi ne dijeni.
Por gjthss ata serish do japin. Do japin sepse e bejne per hir te Zotit, edhe pse ne si popull nuk meritojme asgje!

E sa per Ramen, me ka bere me vjell kur shikoja qe komplet arroganca qe ka i ishte shnderruar ne formen e lypsit. Pale u tregonte dhe Kuranin e Zotin atyre.
 
Top