• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndryshime ne listen Admin/oper

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Vendndodhja
Italy
Stafi Root pasi shikoi situaten aktuale ne lidhje me gjendjen ne server e duke vleresuar cdo detaj ne lidhje me aktivizimin, kohen qe shpenzon ne server, veprimet e tyre ndaj Sopve/Aopve e userve normal, sjelljen e aftesine e tyre vendosi:
hax0r edhe illyrian kalojn nga Admin ne Csop
Server, albx`, Sirius, n3xt e Shijaksi hiqen nga oper
al3xi shtohet ircop local meqe shumica e stafit e ka votuar e avash avash nga sjellja e tij e veprimet shikohen e vleresohen
Gjith te mirat...
 

shijaksi

Antarë
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

ky eshte vendimi perfundimtar? nuk ka asnje shpjegim se jane 2 tema 1 per sjellje dhe 1 per mos aktivizim,tani ku bej pjes une?
 

shijaksi

Antarë
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

Mos me ngaterroni me veten?se ska mundesi.. te thuash mos aktivizim mbase,dhe pse ska darke qe nuk futem.. ndoshta vone per futem.. aktiv ne server kur nuk ka prx sulme skam cbej tjeter vecse te rrij :) por per Sop,Aop e user te thjeshte sjam mar e zdo merem nai here duke shfrytzuar aksesin! Gjths eshte nje vendim i mare nga Root skam pse te replokoj me kot! Kalofshi bukur!
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Vendndodhja
Europe
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

Nuk jam dakort me vendimin qe eshte marre. Duhen pare gjerat dhe te analizohen me tej dhe mos te behen kaq te kollajshme sac mund te kryet ne komande.
Le te dalin e te dialogojn ato paqartesite qe kan. Mos llogarisni kohen tuaj me tonen. Dua te them kur qendroni ju online mos shikoni kush eshte online ne ate kohe qe jeni dhe ju, pasi ka te tjer qe nuk futen ne ate orar por ne orare te tjera. Une jam futur shume vone kohet e fundit dhe akill list apo stats g te verifikon kte fakt.
Nuk me pelqejn pervetsimet e komandave sic keni ber, pasi e keni ber lemsh c'do gje, dhe mendoj se askush nga ne nuk eshte dakort nga stafi os (pervec ROOT) per zgjidhjen e komandave dhe te ketyre levizjeve pa u nenvizuar detaj me detaj me personat qe flitet ne nenvizimet e temes.
Keshtu sic veproni duket qart mos respekti, nepermjet kohes dhe mundit qe eshte dhen per kto servera duke vepruar keshtu!
SJAM DAKORT ME KETO ZGJIDHJE NESE DONI TE FLASIM E TE SISTEMOJM GJERAT. NESE DONI TI PRISHNI ME THONI TJU JAP NJE DORE ME SHUME O TA PRISHIM FARE O TA NDREQIM. ESHTE NE DOREN TUAJ CDO VEPRIM (STAFI ROOT LE TE DALI TE FLASI).
 

WxP

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
FV.AL
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

Ne bashkpunim me njeri tjetrin morem disa vendime dhe duke vlersuar per punen qe po benit apo keni ber per gjate 3 muajve te fundit u pa e arsyeshme levizjet e reja dhe ndryshimet ne staf. Nuk ke pse nuk bjen dakort perkundrazi duhet te pajtohesh plotesisht pasi per ty nuk ka ndryshu gjonat shume ke kohe qe si perdor komandat siduket tka humb /, u hoqen dy admin qe ishin inaktiv per tu zevendesuar me dy aktiv. Fakti qe e ke mar vesht mbas 4 ditesh le per te deshiruar, nje admin duhet te jet aktiv ne staf cdo dit...
 

shijaksi

Antarë
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

Nje gje mben pershtypje kur i merni kto vendime pse si merni sic eshte per ti mare,apo te filloj ti permend un me emra qe ka njerez aty qe kan jo 3 muaj po qe ne kohen qe kan mar oper qe nuk bejne asgje,gjths nuk mduket e drejte qe te behen kto levizje sepse sme duken te pasterta.. apo mos duhet te marim dhe ne BNC dhe tjemi aktiv me emer? Ja po e them ktu dhe po te jete nevoja i jap edhe emrat, ka opers ne staff qe skan ven ndonjhere gline. un tgjith i kam shoke tgjith i njoh tgjith i rrespektoj por per budalla sme ben njeri. VENDIME ELAKUENTE WxP :D behuni burra e thoni juve donim tju hiqnim dhe ju hoqem.. ti e din me mire se mu ket gje :D KLM!
 

WxP

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
FV.AL
Titulli: Ndryshime ne listen Admin/oper

Une kam fol dhe te njejtat gjera skam pse i perseris. U mblodhem dhe vendosem per te ardhmen e serverit, u votuat nga root edhe u vendos per tu hequr per ti hapur rrugen pjeses tjeter qe eshte me aktive...
 
Top