• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndonje per ju.......

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ndonje me don
Ndonje me urren
Ndonje e merr malli
Ndonje sdon tme shohe
Ndonje do vriste veten pr mua
Ndonje do me vriste mua lol

Kshu, kshu🤪
 

ZHIGO

sura sio moyo
Ndonje qe duke peshperitur, me thote:
“Te dua”
Ndonje qe duke heshtur, me thote:
“Largohu”
Ndonje me syt ne lot, me thote:
“Te urrej”
 
  • Like
Reactions: NGU
Top