• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndodh edhe kjo!/ 12 vjeçarja lind në spital një djalë

legjenda

TetovaNjë vajzë 12-vjeçare ka sjellë në jetë një fëmijë të cilin e ka me një burrë tetë vite më të moshuar, shkruan Daily Mail.
Rasti ka ndodhur në Ukrainë, derisa, vajza me origjinë rome ishte dërguar me urgjencë në një spital në Rivne aty ku edhe kishte lindur fëmijën.


Sipas raporteve të mjekëve shkruhet se vajza nuk e kishte kuptuar se ishte shtatzënë, derisa, kur kishte filluar të kishte dhimbjet e lindjes ishte frikësuar dhe ishte dërguar në spital.

Mjekët e kanë ndihmuar që të linde të shtunën me 14 shtator, derisa, procesi ishte i vëshitrë dhe zgjati 10 orë, sipas mjekëve.
Doktoresha Olena Sadova derisa foli për rastin tha për mediat lokale se është e shokuar pasi që një fëmijë ka lindur një fëmijë.
E njëjta ka zbuluar se vajza ishte e pistë në momentin kur shkoi në spital, e trembur derisa nuk e kuptonte se çka po ndodhte me të.
‘Puna zgjati dhjetë orë dhe ishte emocionalisht e vështirë për të gjithë. Të gjithë qamë pas. ‘, tha ajo.

Më të vizituarathttps://meganews.al
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Zoti e din me se miri
:(
12 vjec femije per vete
 
Top