Ndjenjat

Hera

Banned
Ndjenja me e mire ...kur ke harmoni me familjen

Ndjenja me e keqe kurje semure
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te qenurit Nene. :)) dashuria kur per here te pare mban femijen tend ne krah.
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ndjenje e mire: Era qe te perkedhel floket
Ndjenje e keqe: Deshtimi
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
nje francez tipik bardhosh, mik i imi, me tha;

“me e mira, kur behesh baba
me e keqja, kur fmiu doli i zi”

:LOL:
Paska qene francez faqezi po cpriste ai te hante rrush te zi e ti dilte vera e bardhe. Aghahahahaha.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ndjenjat e vakta dhe te akullta,abstrakte ne lekuren e brishte, stinet percollen mesazhet , trupi jone nje mbartes i urte.
 
Top