• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndjenjat

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur/paster per mua eshte ajo e te qenit prind :)
Ndjenja me e keqe: Te mos jesh i shendetshem, dhe i pavarur!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur per mua eshte ..........Dashuria me te mirat dhe te papriturat e saj...ne cdo aspekt...ne cdo petale e ne cdo gjemb :D

Ndenja me e keqe....pamundesia, pafuqia per te bere dicka kur te dashurit e mi kan nevoje per mua :(
 
Pe: Ndjenjat

Ndjenje e bukur kur dikush sinqerisht te jep nje perqafim...
Ndjenje e keqe kur perjeton nje zhgenjim nga nje njeri qe nuk e pret..
 

Passion

Antarë i Respektuar
Titulli: Ndjenjat

[video]http://img25.dreamies.de/img/727/b/tzqqzt28bxj.gif[/video]

Keto te ngjashmet me udhetojne.

Kaq di,kaq them.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ndjenjat

Kam perjetuar para shuuuume vitesh nje ndjenje hyjnore. Erdhi si rezultat i dickaje qe bera ama me kujtohet qe per ore te tera nuk e kuptoja qe isha ne kete bote. Dhe kur ecja ne rruge nuk i ndjeja hapat. Ka qene nje lumturi te cilen e kam te fresket dhe pse ka kaluar 15 vjet.

E dyta eshte kur vendos koken tek kraherori mamit, madje dhe sot e kesaj dite, kur jam e merzitur strukem te ajo dhe sikur gjej qetesi.

E treta kur perqafoj vajzen, (ne fakt kjo eshte para te dytes). Kur i jep te pi qumesht gjithashtu eshte nje moment ku ti behesh njesh me te. Jane perjetime te ndjera shpirterore.

Ndjenje te keqe, kur lash shqiperine. AJo ndjenja e mallit te vret. s'kam pas fort ndjenja tjera te keqia.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ndjenjat

2 shembuj:

Ndjenje e mire: Kur ka dicka qe te mundon gjith kohes dhe ke ndejt gjith kohes duke e analizuar (jo pse ndodhi kshu, jo qysh a tek) dhe ne fund arrin nje moment qartesie ku gjithcka merr kuptim. Ai momenti i te ndjerit e lehtesuar dhe ne paqe shpirterore eshte ndjenje e mire sigurisht.

Ndjenje e keqe: Kur do dike dhe s'te kthehet mbrapsht.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ndjenje e mire : kur kap llotarine.
Se di si ishte se nuk e kam fituar.
Keshtu keq : apatia.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ndjenja me e mire ...kur ke harmoni me familjen

Ndjenja me e keqe kurje semure
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te qenurit Nene. :)) dashuria kur per here te pare mban femijen tend ne krah.
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
nje francez tipik bardhosh, mik i imi, me tha;

“me e mira, kur behesh baba
me e keqja, kur fmiu doli i zi”

:LOL:
Paska qene francez faqezi po cpriste ai te hante rrush te zi e ti dilte vera e bardhe. Aghahahahaha.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ndjenjat e vakta dhe te akullta,abstrakte ne lekuren e brishte, stinet percollen mesazhet , trupi jone nje mbartes i urte.
 
Top