• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndjenjat

sensuu

sweet
ua c'na trazove ndjenjat.....
po them ne fillim te keqen:ndjenja e frikes,kur kam frik me rreh zemra bam bum bam bim...si psh nga ndonje provim
kurse ajo me e bukura...ehhhhh
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Cila esht ndjenja me e mire dhe me e keqe qe keni provuar..?

Ndjenja me e mire: Mundesia per te qenë: ........, e cila mundesi u ipet shume pak njerezve madje edhe ne raste mjaft te rralla. Ai qe e ka provuar, e ka shijuar dhe e ka kuptuar si duhet e din se eshte nje ndjesi mjaft e rralle, qe jo gjithkush dhe jo cdo gjenerate ka mundesi per ta shijuar.:gjujpeshk:

Ndjenja me e keqe: Humbja e atij qe e ke perkrahe gjate shijimit te ndjenjes se mire. :gjujpeshk:
 

Yellow Redhead

angels walk among us
ca patet mo

ndjenja me e mire: liria, orgazma
ndjenja me e keqe: mos me kushtojne vemendjen qe dua,braktisja,zhgenjimi
 
Ndjenja me e mire - te ndihesh e dashururar.....me e keqja eshte vdekja e dikujt .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ndjenja me e mire kur me lepin e me puth femra pas shpine sperdridhem si dreq miken truni fare sidomos kur shkon poshte afer veshkes cmenduri terbim e pa imagjinushme rrenqethem komplet
 
ndjenja me e mire kur me lepin e me puth femra pas shpine sperdridhem si dreq miken truni fare sidomos kur shkon poshte afer veshkes cmenduri terbim e pa imagjinushme rrenqethem komplet
Te marrte e mira angel...:kercim::kercim::kercim:
Ndjenja me e mire eshte ndjenja e te qenit e dashuruar...
Ndjenja me e keqe urrejtja e zhgenjimi..:)
 

CannibaL

The Wisher .
Ndjenja me e mir kur kom qen i dashurum
Ndjenja me e mir Kur jam i lir me ber cte dua :D


Dhe e keqja esht kur behem gjeloz , dmth, kur e kom pas nje far kohe nje vajz qe dashuroja , mirpo keshtu Single :D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Ndjenja me e mire per mua eshte "te ndjerit e lumtur me ate dhe ato qe ke".

Ndjenja me e keqe per mua eshte "te qenit ne spital, ose lajmi vdekjeje".
 

prodigious

I perjashtuar
Ndjenja me e keqe ishte kur zbulova se egzistenca nuk egziston... :(
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Ndjenja me e mire per mua eshte "te ndjerit e lumtur me ate dhe ato qe ke".

Ndjenja me e keqe per mua eshte "te qenit ne spital, ose lajmi vdekjeje".

Tek ndjenja e keqe doja te shtoja dhe "meshiren"... si te kesh meshire per dike, si te kene meshire per mua e urrej si ndjenje.
 

AjSi

...
Ndjenja me e keqe eshte kur ta fusin pas shpine...sidomos dikush qe sta pret mendja kurre se do e bente
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
Titulli: Ndjenjat

ndjenja me e bukur dashuria
ndjenja me e keqe dashuria........1 minut je ne parajse,1 minut me pas ne thellsine e ferrit.....
ka dhe shum te tjera por do vecoja kto per rendesi dhe intensitet....
 
Titulli: Ndjenjat

ndjesia me e kendshme:ndersa enderroja
e anasjella:te renit ne dashuri
 

QikaGjk

"ChiCa Gjakovare"
Titulli: Ndjenjat

Ndjenja me e keqe ...frika kur shkoj te Dentisti...

Me e mira...ihaaaa kam shum...p.s buzt e njonit...
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Ndjenjat

ndjenja me e mire:dashuri:):))
me e keqja:urrejtja,xbuzja,zhgenjimi,lendimi,harresa.....:(((
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ndjenjat

di ndjenjen me te keqe...pasi te mira mund te jen shum dhe skam ditur ti dalloj...mgjth ndjenja me e keqe ka qene kur me ka vluar inati nga brenda..se kisha provuar kurre me pare ate terbim,ate urrejtje ... ishte aq e hidhur..............
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Ndjenjat

Ne keto momente keto dy gjera kam neper mendje...

E keqe...vdekja...

E mire...familja...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur/paster per mua eshte ajo e te qenit prind :)
Ndjenja me e keqe: Te mos jesh i shendetshem, dhe i pavarur!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Ndjenjat

Ndjenja e mir liria...
Ndjenja me e keqe pafuqia...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur per mua eshte ..........Dashuria me te mirat dhe te papriturat e saj...ne cdo aspekt...ne cdo petale e ne cdo gjemb :D

Ndenja me e keqe....pamundesia, pafuqia per te bere dicka kur te dashurit e mi kan nevoje per mua :(
 
Pe: Ndjenjat

Ndjenje e bukur kur dikush sinqerisht te jep nje perqafim...
Ndjenje e keqe kur perjeton nje zhgenjim nga nje njeri qe nuk e pret..
 

Katara

Antarë i Respektuar
Titulli: Ndjenjat

ndjenja me e mir (dashuria nenes)
ndjenja me e trisht (vdekja e babit)
 

Passion

Banned
Titulli: Ndjenjat

[video]http://img25.dreamies.de/img/727/b/tzqqzt28bxj.gif[/video]

Keto te ngjashmet me udhetojne.

Kaq di,kaq them.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ndjenjat

Kam perjetuar para shuuuume vitesh nje ndjenje hyjnore. Erdhi si rezultat i dickaje qe bera ama me kujtohet qe per ore te tera nuk e kuptoja qe isha ne kete bote. Dhe kur ecja ne rruge nuk i ndjeja hapat. Ka qene nje lumturi te cilen e kam te fresket dhe pse ka kaluar 15 vjet.

E dyta eshte kur vendos koken tek kraherori mamit, madje dhe sot e kesaj dite, kur jam e merzitur strukem te ajo dhe sikur gjej qetesi.

E treta kur perqafoj vajzen, (ne fakt kjo eshte para te dytes). Kur i jep te pi qumesht gjithashtu eshte nje moment ku ti behesh njesh me te. Jane perjetime te ndjera shpirterore.

Ndjenje te keqe, kur lash shqiperine. AJo ndjenja e mallit te vret. s'kam pas fort ndjenja tjera te keqia.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ndjenjat

2 shembuj:

Ndjenje e mire: Kur ka dicka qe te mundon gjith kohes dhe ke ndejt gjith kohes duke e analizuar (jo pse ndodhi kshu, jo qysh a tek) dhe ne fund arrin nje moment qartesie ku gjithcka merr kuptim. Ai momenti i te ndjerit e lehtesuar dhe ne paqe shpirterore eshte ndjenje e mire sigurisht.

Ndjenje e keqe: Kur do dike dhe s'te kthehet mbrapsht.
 
Top