• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status offline...... KÇK
Cfare ndjenjash mund te kem me per ate person
Kur teksti i kenges e tregon me se miri

 
  • Habi
Reactions: Ivy

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ndjenjat nuk ndryshohen dot nga diçka qe ti se ke ditur or mik.
Meqe ra llafi kush eshte kjo?! :p
Ka qene femra e funit qe kam Dashuruar me zemer
Qe nga ai zhgenjim dashuroi si jo ama ne zemren qe kam ne mes te kembeve....... jo zemren qe kam ne kraharor.... jam arrit ne nji perfundim qe
Dashuria be ditet e sotshme nuk ekziston. Mjafton te jete pershtatja
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top