• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndjekja e një të kërkuari përfundon me 5 të plagosur

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ka përfunduar me aksident dhe 5 persona të plagosur, një aksion i Policisë së Elbasanit në ndjekje të një personi të shpallur në kërkim prej 2018 për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Ardilent Shehu u vu në ndjekje që nga qyteti i Korçës, por arriti t’i shpëtonte tre postblloqeve edhe pse policia qëlloi në ajër për ta paralajmëruar.

Mjeti tip “Volkswagen Passat” me targa greke u ndalua në një pikë kontrolli të përforcuar në Librazhd.

Pasi mori përpara sinjalistikën e vendosur në rrugë dhe çau postbllokun e policisë, 27-vjeçari u përplas me dy makina të tjera, ku si pasojë mbetën të lënduar çifti Diana e Durim Plaka, punonjësi i policisë Eugen Abdurrazaku, Albert Cani dhe Adriana Mukja.

Ishte ky momenti kur forcat e policisë bën të mundur arrestimin e Ardilent Shehu, makina e së cilit përfundoi me rrota në ajër.

Shehu u tha efektivëve të policisë se nuk kishte ndaluar pasi që nga Devolli po e ndiqte një fuoristradë. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën në spital.

Tv Klan


 
Top