• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndizet situata/ “Qetësohuni more”, thirrje për qetësi nga regjisori Edmond Budina

Ndizet situata/ “Qetësohuni more”, thirrje për qetësi nga regjisori Edmond Budina

1589821467604.png

Ka tensione në protestën para Teatrit Kombëtar. Dosja.al ka ndjekur nga afër debatin. Ndryshe nga hera e parë, kur përplasja ndodhi mes aktivistëve të Vetëvendosjes dhe militantëve të Partisë Demokratike, kësaj here, ishte radha e grupimit të Tirana Fanatics që u përplas me grupin e PD në protestë. Ishte ndërhyrja e regjisorit Edmond Budina që solli qetësimin e situatës.

Sherri në protestë:
Edmond Budina:
Qetësohuni, more.
Aktivisti: Bravo Partia e Lulit, bravo.
Edmond Budina: Vëllezër dhe motra, ajo që ndodhi dje s’ka rëndësi. Dua të shtoj diçka. Këtu me ne, janë të gjithë qytetarët që duan kulturën e tyre. Në protestë ka edhe sabotatorë.
©Copyright Gazeta SHQIP
 

Comments

Top