• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndihem mirë !ndihem keq..!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ndihem mire mengjeseve kur mbushem me ajer te paster dhe ai ajri i fresket qe sikur te zgjon nga gjumi.
Ndihem keq kur bie alarmi ne mengjes dhe duhet ti bej snooze nja 3 here. :confused:
 

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
Ndihem mire kur jam arsye e buzeqeshjes tende,por ndihem keq kur ti behesh shkaktar i trishtimit tim
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ndihem mire kur meditoj rrethe faktit se Allahu ne mesin e miliardave njerezve me ka udhezuar .
Ndjehem keq kur e shohe djallin duke munduar per te me mashtruar !

Ndjenjat e mira per kete te mire smundem kurre Zotit per tia shpaguar .
Kurse , per ndjenjat e keqia sa e fajsoj Ademin a.s per obligimin/amanetin e pranuar !
 

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
Ndihem mire kur flas me veten,ndihem keq kur heshtja me pergjigjet
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ndihem mir kur takoj nje miken time..

Keq ndihem shummm kur vllai im han kokoshka afer meje e un duhet mi mbyll vesht me pambuk,se nuk e duroje dote ate krrap krrap se ben me goj😡😡
 
Top